uMobix — Opinie Aplikacji Szpiegowskiej

Oświadczenie o Afiliacji: AplikacjaSzpiegowska.pl może otrzymać prowizję od zakupów dokonywanych za pośrednictwem naszych linków, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Nasze recenzje są obiektywne i oparte na naszej ocenie produktów i usług. Twoje wsparcie poprzez te linki pomaga nam utrzymać naszą stronę internetową. Dziękujemy za Twoje wsparcie!

uMobix Opinie

Używamy komórkę do oglądania filmów, robienia zdjęć, zakupów, rozrywki, nauki, biznesu i, oczywiście, na różnych portalach społecznościowych. A więc jak dużo można dowiedzieć się o człowieku mając dostęp do jego telefonu? Odpowiedź brzmi: Prawie wszystko!

Współczesne aplikacje mobilne, takie jak uMobix, o którym dziś będziemy rozmawiać, są prawdziwym skarbem i dużą pomocą dla zmartwionych rodziców i podejrzewających swoich partnerów ludzi. Jest to idealne narzędzie dla monitorowania powiadomień i trackingu lokalizacji, z tym że jest absolutnie dyskretne i prawie niezauważalne na komórce obserwowanej osoby. Więcej o funkcjach, jakie są opinie o zaletach i problemach tej apki postaramy się opowiedzieć w naszym uMobix review poniżej.

Przegląd Funkcji uMobix:

uMobix posiada ponad 40 funkcji, w tym: Monitorowanie komórki, Lokalizacja GPS, Keylogger, Monitorowanie przeglądarki, Kontrola urządzenia, Monitorowanie mediów społecznościowych.

iOS i Android platformy.

$49,99 miesięcznie; $29.99 miesięcznie (3-miesięczna subskrypcja); $12.49 (12-miesięczna subskrypcja).

Dostępna po kontakcie z obsługą klienta.

Nie wymagane.

Nie wymagane.

uMobix — Co to za Aplikacja? 

uMobix to współczesna aplikacja szpiegowska o wielu funkcjach. Apka jest pozycjonowana jako idealne narzędzie dla kontroli rodzicielskiej, ale również przydatna dla śledzenia współpracowników i partnerów w związku. uMobix zapewnia dostęp do lokalizacji obserwowanej komórki, danych kontaktowych i wiadomości prywatnych, a także umożliwia wgląd w media społecznościowe.

uMobix ma dużą konkurencję na rynku, jest on jednym z liderów branży. Sądząc z opinii użytkowników, ta apka jest wybierana przede wszystkim, za to, że potrzebuje tylko 5 minut na zainstalowanie, jest łatwa w obsłudze, gwarantuje ciągłą aktualizację informacji na bieżąco i jest idealnym wyborem w stosunku ceny do jakości.

Według mnie, jednak najważniejszą funkcją uMobix jest monitorowanie wszystkich najpopularniejszych mediów społecznościowych i aplikacji do przesyłania wiadomości. Oznacza to, że apka umożliwia Instagram szpiegowanie zarówno jak śledzenie Facebooka, Snapchata, i WhatsAppa, tak że, jak dziecko dostanie wiadomość o niewłaściwej treści, rodzice będą mogli szybko zareagować.

Oprócz tego inne wyróżniające się funkcje uMobix obejmują keylogger, do pełnego monitorowania wprowadzanych na komórkę treści, oraz funkcję śledzenia GPS, która pomaga zapewnić dzieciom bezpieczeństwo fizyczne.

Ogólnie mówiąc w dzisiejszych czasach kiedy komórka w rękach dziecka już nie jest czymś wyjątkowym, a, raczej niezbędnym atrybutem, uważam, że uMobix apka albo inna podobna aplikacja szpiegowska na iPhone i Android musi koniecznie chronić maleństwo przed różnego rodzaju online niebezpieczeństw.

Jak Działa uMobix? 

uMobix działa jak każde inne rozwiązanie do śledzenia urządzeń mobilnych. Nie jest to apka ze szczegółowo różniącym się od konkurencji podejściem do monitorowania albo o całkowicie nowych funkcjach, aczkolwiek działa sprawnie i kosztuję zapłaconych za nie kosztów. Aby rozpocząć korzystanie z uMobix, wystarczy wykonać logowanie na swoje konto, opłacić wybrany plan, i zainstalować aplikację na Android lub podać dane uwierzytelniające iCloud docelowego urządzenia z systemem iOS.

Uważam za dobry pomysł to, że po zainstalowaniu uMobix aplikacji na urządzeniu docelowym, można nadać jej odpowiednie uprawnienia i utrzymać w tle. Oznacza to, że odkąd uMobix obsługuje tryb ukrycia, można go nawet uruchomić absolutnie dyskretnie i nie zostanie ona wykryta przez właściciela obserwowanego telefonu. Wszystkie zarejestrowane dane będą przesyłane do kontrolnej paneli sterowania, a cała analiza będzie dostępna w formie dashboardów.

Żeby lepiej zapoznać się z tym, jak działa aplikacja, została stworzona jej demo wersja, która jest dostępna na oficjalnej stronie internetowej uMobix. Wchodząc na dashboarda, można szybciutko zorientować się jak będzie wyglądała informacja z monitoringu, czy będzie wygodnie używać apkę i czy warto wykupić plan. Zasadniczo uMobix niestety nie oferuje darmowej wersji próbnej albo miesiąc gratis dla nowych użytkowników, wiem jednak, że jest możliwość wyjątkowo dostania tej usługi na określony termin po kontakcie z obsługą klienta.

Kompatybilne Urządzenia 

uMobix działa na wszystkich systemach operacyjnych Android 4+, wszystkich iPhone’ach i iPadach. Dla użytkowników, którzy chcą się przekonać, że ich telefon będzie kompatybilny z aplikacją, uMobix dodał funkcję weryfikacji zgodności urządzenia z apką na swojej stronie internetowej. Wystarczy tylko wpisać model komórki, żeby dostać potrzebną informację.

Warto wspomnieć, że niektóre funkcje aplikacji będą niedostępne dla właścicieli iPhone’ów, natomiast nie ma żadnych ograniczeń dla użytkowników Androida. Oczywiście nie mówimy o funkcjach generalnych tylko dodatkowych. Informację poszczególną na temat dostępnych funkcji można uzyskać podczas wyboru planu subskrypcji, sprawdzając, czy ta, czy inna usługa będzie obsługiwana dla platformy iOS. uMobix słynie z bardzo dobrego połączenia z dowolnymi modelami.

Funkcje 

Ta usługa jest high-tech połączenie ceny i jakości. uMobix oferuje ponad 40 różnych funkcji, a więc poniżej omówimy te najbardziej używane i użyteczne według mnie, jeżeli chodzi o kontrole rodzicielska i bezpieczeństwo dzieciaka.

Monitorowanie Komórki

Nie ważne czy opiekujemy się małym dzieckiem, czy już trochę w zbuntowanym nastolatkiem, warto zawsze zwrócić uwagę na to, jakie telefony są wykonywane przez niego i jakie sms-y wysyłane i odbierane.

Statystyka pokazuje, że dzieci nie zawsze mogą otwarcie rozmawiać z dorosłymi o problemach albo zastraszaniu w szkole i najczęściej rodzice są nieświadome o tym i nie mogą wesprzeć w tej trudnej sytuacji. Treści powiadomień mogą dużo powiedzieć o tym, co się dzieje w życiu młodych i czy jest wymagana niezwłoczna interwencja.

Z uMobix rodzice też będą mieli wgląd w historię połączeń przychodzących i wychodzących, tak że telefony budzące zaniepokojenie o podejrzanej porze też mogą zostać zidentyfikowane na czas.

Lokalizacja GPS

Lokalizacja GPS to niezbędna funkcja dla aplikacji kontroli rodzicielskiej. Myślę, że dobra połowa rodziców instaluje robić tylko dlatego, żeby zrozumieć gdzie jest dziecko, czy jest bezpieczne w szkole, czy jednak poszło na wagary.

uMobix zapewnia ciągłą aktualizację informacji, co pozwala sprawdzić Lokalizację obserwowanej komórki w każdy moment. W dashboardzie można także znaleźć informacje na temat poprzedniej lokalizacji dziecka i się przekonać, że ono nie znajdowało się w niewłaściwych miejscach wcześniej.

Jeszcze jeden powód do użycia funkcji lokalizacji — troska o starszych rodzicach, zwłaszcza jeżeli im się zdarza zapominać ważne informacje i gubić się w mieście. Aplikacja szpiegowska pokaże zlokalizowanie takiej osoby na mapie, co znacznie przyspieszy jej bezpieczny powrót do domu.

Trackowanie IMEI

IMEI trackowanie to, akurat, funkcja, której brakuje w dashboardzie uMobix, ale uważam, że koniecznie musi zostać dodana. Tak, dzięki uMobix możemy śledzić komórkę za pomocą GPS-a, ale numer IMEI pozwala wyśledzić urządzenie nawet bez karty SIM, co jest niezbędne dla GPS trackingu.

Każdy telefon komórkowy ma unikalny numer znany jako międzynarodowy numer identyfikacyjny urządzenia mobilnego lub numer IMEI. Dzięki temu, że numer IMEI jest unikalny dla danego telefonu, daje to możliwość identyfikacji i odzyskania skradzionej własności albo namierzyć lokalizację osoby. Akurat numer IMEI jest wykorzystywany przez policję po zgłoszeniu skradzionych urządzeń albo przy zaginięciu osoby. Numer IMEI można uzyskać z informacji o telefonie lub wybierając hasło *#06# na komórce.

Keylogger

Keylogger to niesamowita funkcja, za pomocą której można być stale na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się na telefonie dziecka. uMobix śledzi informacje wpisywane za pomocą klawiatury użytkownika, czyli rejestruje wszystko, co użytkownicy wpisują, bez względu na aplikację, przeglądarkę internetową, w tym informacje kopiowane i wklejane, w tym hasła do kont.

Mówiąc najprościej, uMobix Keylogger przechwytuje naciśnięcia klawiszy, dekoduje dane i zapisuje je w pamięci. Za każdym razem, gdy użytkownik docelowy naciśnie klawisz, do Twojej przestrzeni użytkownika wysyłane jest powiadomienie. W dashboardzie w sekcji „Keyloggera” można wyświetlić listę wpisywanych haseł ze znacznikami czasu i informacje o aplikacji gdzie było użyte słowo.

Monitorowanie Przeglądarki

Możesz zobaczyć ogólną aktywność użytkownika w sieci oraz przeglądane treści. Tak jak apka niezawodnie wskazuje, do którego adresu URL uzyskano dostęp i kiedy to zrobiono. Narzędzie do śledzenia historii przeglądania uMobix rejestruje nawet usunięte wpisy i wyczyścić historię wyszukiwarki.

Pulpit nawigacyjny aplikacji może służyć do zapewnienia wysokiego poziomu przeglądu aktywności w Internecie, w szczególności listy najczęściej odwiedzanych stron internetowych.

Aby rozpocząć monitorowanie, wystarczy przejść do paska menu i wybrać „Historia przeglądarki”, gdzie zostaną zapisane wszystkie czynności przeglądania witryn na obserwowanej komórce. Dla każdego uruchomienia zostanie obliczona liczba wpisów i zidentyfikowane najczęściej odwiedzane strony internetowe, żeby rodzice mieli możliwość zareagować jeżeli dziecko ogląda witryny o niewłaściwych niebezpiecznych czy erotycznych treściach.

Kontrola Urządzenia

Funkcję zdalnego sterowania, która jest niestety dostępna na razie tylko dla Android, umożliwia dostęp do dowolnej komórki z ta platforma. Funkcja kontroli urządzenia pozwala zmienić wszelkie ustawienia lub uprawnienia na telefonie dziecka, a także zdalnie limitować czas wykorzystania komórki lub zablokować użycie aplikacji. W taki sposób aplikacja uMobix pomaga rodzicom zdyscyplinować dzieci, żeby były bardziej wydajnymi i skoncentrowanymi na szkole, co jest jednym z największych wyzwań rutyny kontroli rodzicielskiej.

Wszystkie uprawnienia można regulować i kontrolować z własnego komputera lub smartfona zdalnie i nawet znajdując w innym kraju. Aktualizacja uprawnień odbywa się natychmiastowo co gwarantuje, że telefon dziecka będzie działał we właściwy sposób w ciągu paru sekund.

Monitorowanie Mediów Społecznościowych 

Cala komunikacja, ploteczki i tajemnice najczęściej są przekazywane sobie w powiadomieniach prywatnych. Mając dostęp do informacji z profilów społecznościowych, rodzice mogą wnioskować o otoczeniu dziecka, interesach i problemach. Dzieciak będzie się dzielił zmartwieniami z mamą i tatą, ale w przypadkach, kiedy on nie idzie na komunikację, musimy być extra ostrożnym i uważnym.

Jest szczególnie popularny wśród nastolatków, oferując mieszankę wiadomości tekstowych z możliwością udostępniania plików multimedialnych. Szpiegowanie WhatsApp z uMobix to kompleksowe rozwiązanie bezpieczeństwa, w tym monitorowanie czatów grupowych, prywatnych zdjęć i rozmów. Apka uMobix pozwala też na wyświetlenie zrzutów ekranu, zdjęć pobranych i wymienianych na czacie, a także wychwycić oznaki cyberprzemocy i innych potencjalnych zagrożeń dla dziecka.

Nastolatki piszą się na Instagramie, często używając platformy do bullyingu, zwłaszcza mówiąc rzeczy okrutne zła i obraźliwe innym dzieciom, których nigdy by nie użyli wobec kogoś innego w prawdziwym życiu.

Że nie jesteśmy w stanie zmienić sposobu, w jaki to działa poprzez Instagram szpiegowanie, mamy zdolność do wykrywania największych zagrożeń i natychmiastowej reakcji na nie.

Tiktok jest społecznościową z bazą użytkownika 800 milionów, ale najbardziej niebezpieczną rzeczą w TikToku jest jego zdolność do uzależnienia.

Zbierając polubienia na własne filmiki, dzieci mogą zacząć traktować to jako wskaźnik poziomu swojej popularności, a nawet własnej wartości. Umobix pomaga rodzicom dowiedzieć się, jaki rodzaj treści przyciąga dzieci, jakie video publikują i jak intymne są te video.

Plany i Ceny uMobix

Plany mają tą sama cenę nie zalezno czy się korzysta z Iphona, czy Androida przy użyciu aplikacji. Subscrybcja jednomiesięczna wynosi tylko $49,99, ale przy zakupie planu na dłuższy okres oszczędza się nawet ponad 50% miesięcznie, jak poniżej:

  • 1-miesięczny plan – $49.99 miesięcznie;
  • 3-miesięczny plan – $29.99 miesięcznie;
  • Plan 12-miesięczny – $12.49 miesięcznie.

Obsługa Klienta 

Obsługa klienta zawsze daje do zrozumienia, na jakim poziomie jest produkt, który zamierzasz kupić. Dobra komunikacja z konsultantem i szybkie rozwiązanie każdego problemu jest jednym z najważniejszych punktów, na które zwracam uwagę podczas tworzenia recenzji na aplikacje czy product.

Podczas przygotowania tego artykułu musiałam skontaktować się z działem obsługi klienta i zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona. Mimo tego, że kontakt z obsługą klienta jest ograniczony (dostępna tylko w wersji chat & email komunikacji przez formę) dostałam odpowiedź na moje zapytanie mniej niż w parę sekund.

Jedyna rzecz, która mnie trochę zawiodła to to, że na razie nie mają konsultantów mówiących w języku polskim i musiałam użyć angielskiego.

Instalacja i Obsługa uMobix na Platformy iPhone i Android

Jak Zainstalować uMobix na iPhona? 

uMobix został zaprojektowany w taki sposób, żeby każda osoba, nie zależną od umiejętności technicznych, potrafiła szybko i sprawnie zainstalować aplikacje i zacząć je używać. W przypadku instalacji apki na systemy iOS potrzebne są dosłownie 3 kroki, żeby mieć wszystko załatwione.

Pierwsze co trzeba zrobić — zalogować się i obrać plan, który najbardziej pasuje. Zanim przejdziemy dalej, warto się przekonać że iCloud backup na urządzeniu jest włączona funkcja 2FA – wyłączona. W taki sposób obejdziemy potrzebę dostania kodu weryfikacyjnego z komórki docelowej. Następnym krokiem trzeba wprowadzić dane iCloud urządzenia na koncie użytkownika. Nie jest nawet potrzebna fizyczny dostęp do docelowego urządzenia. Trzecim krokiem będzie konfiguracja i wprowadzenie odpowiednich ograniczeń dla komórki dziecka.

Jak Zainstalować uMobix na Androida? 

W przypadku kiedy jest planowane , instalacja aplikacji nie będzie większym wyzwaniem, ale zajmie trochę więcej czasu i będzie wymagało fizycznego dostępu do docelowej komórki.

Zanim zaczniesz instalacje, musimy najpierw przygotować komórkę do pobrania aplikacji. 

Przejdź do „Ustawienia” > „Ochrona prywatności” > ”Specjalne uprawnienia” Następnie włącz „Nieznane źródła” i dotknij „OK”.

Następnie przejdź do „Ustawienia” > „Hasła i Bezpieczeństwo” > „Prywatność” > „Google Play Protect”. Wyłącz funkcję „Popraw wykrywanie szkodliwych aplikacji” i „Skanuj urządzenie w poszukiwaniu zagrożeń bezpieczeństwa”.

Dalej trzeba będzie zalogować się i wykonać płatności za subskrypcję. Dalej koniecznym jest zainstalowanie apki uMobix apk na telefonie dziecka, wykonując wskazówki instrukcji. Następnie wystarczy wykonać taką samą czynność z własną komórką.

uMobix Recenzja: Zalety i Wady

Zalety:

  • ponad 40 funkcji, w tym: Monitorowanie komórki, Lokalizacja GPS, Keylogger, Monitorowanie przeglądarki, Kontrola urządzenia, Monitorowanie mediów społecznościowych;
  • aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze i nie wymaga Routingu albo Jailbreakingu do instalacji i konfiguracji;
  • uMobix posiada bardzo dobrą i profesjonalną obsługę klienta, dostępną przez wypełnienie formy albo na czacie.
  • Opcje high-tech nie znajdziesz w innych usługach tego planu
  • Kompetentna usługa wsparcia, w której pracują profesjonaliści

Wady:

  • Ogólne funkcje w wersji na iOS są ograniczone (w porównaniu z wersją na Androida). Funkcje na kształt Keyloggera, zdalnej kontroli urządzenia, dostępu do historii przeglądarki będą dostępne tylko dla systemy Android.
  • Brak trackowania IMEI.

Wnioski na Temat Aplikacji uMobix

uMobix
10 10 0 1
Jest dobrą apką do kontroli rodzicielskiej. Posiada ona wiele funkcji, nie jest wyjątkowo droga, zwłaszcza przy subskrypcji na rok i daje dostęp do tak potrzebnych dla spokoju rodziców i bezpieczeństwa dzieci informacji. Ważne jest tylko pamiętać, że żadna aplikacja szpiegowska nie zamieni zdrowego kontaktu z dzieckiem i budowania atmosfery zaufania i wyrozumienia w domu.
Jest dobrą apką do kontroli rodzicielskiej. Posiada ona wiele funkcji, nie jest wyjątkowo droga, zwłaszcza przy subskrypcji na rok i daje dostęp do tak potrzebnych dla spokoju rodziców i bezpieczeństwa dzieci informacji. Ważne jest tylko pamiętać, że żadna aplikacja szpiegowska nie zamieni zdrowego kontaktu z dzieckiem i budowania atmosfery zaufania i wyrozumienia w domu.
10/10
Total Score
Total
0
Shares