Opinie o GEOfinder App 2023 – Czy Warto Zainwestować w tę Aplikację?

Oświadczenie o Afiliacji: AplikacjaSzpiegowska.pl może otrzymać prowizję od zakupów dokonywanych za pośrednictwem naszych linków, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Nasze recenzje są obiektywne i oparte na naszej ocenie produktów i usług. Twoje wsparcie poprzez te linki pomaga nam utrzymać naszą stronę internetową. Dziękujemy za Twoje wsparcie!

GEOfinder Opinie

W tej recenzji przyjrzymy się GEOfinder.mobi, znanemu również jako GEOfinder. Wiemy że może być wiele powodów, dla których chcesz śledzić telefon. Niezależnie od tego, czy chcesz śledzić nastolatka, gdy się dziwnie zachowuje, partnera, czy po prostu zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie – musisz mieć program, który pomoże Ci w namierzeniu lokalizacji potrzebnej osoby. Nawet jeśli brzmi to odrobinę skomplikowanie, w rzeczywistości jest to bardzo łatwe do zrobienia.

Jeśli próbujesz znaleźć czyjąś lokalizację, ta recenzja GEOfinder może pomóc Ci zdecydować, czy warto skorzystać z tej apki, czy też powinieneś spojrzeć na coś innego. Zacznijmy więc od przyjrzenia się informacji ogólnej i funkcji kluczowych, które sprawiają, że aplikacja GEOfinder jest wyjątkowa.

GEOfinder.mobi w Pigółce

Lokalizacja telefonu przez GPS oraz BTS, rejestrator IP, szpieg WiFi, VPN kontroler, śledzenie lokalizacji za pomocą SMS, lokalizacja telefonu po numerze, wsparcie 24/7.

Wszystkie urządzenia mobilne.

$39.99 – płatność jednorazowa za subskrypcję.

Nie jest dostępna.

Nie jest wymagane.

Nie jest wymagane.

GEOfinder – Co Warto Wiedzieć o tej Aplikacji?

GEOfinder niekoniecznie jest aplikacją, ale witryną internetową, która pozwala szpiegować lokalizację komórki za pomocą samego numeru. Wystarczy wpisać numer telefonu osoby, którą chcesz śledzić, wykupić subskrypcję, a następnie GEOfinder wysyła do tej osoby wiadomość tekstową.  Oprócz tego aplikacja GEOfinder ma również inne funkcje, takie jak rejestrator IP, szpieg WiFi, VPN kontroler, śledzenie lokalizacji za pomocą SMS, lokalizacja telefonu po numerze, wsparcie 24/7 do których przejdziemy trochę później. 

GEOfinder to produkt, który nie przekracza granicy prawa państwowego. Pamiętaj jednak, że śledzenie czyjejś aktywności musi odbywać się zgodnie z wszelkimi normami etycznymi. Korzystaj z tej aplikacji w zakresie kontroli rodzicielskiej lub powiedz osobie, którą chcesz śledzić, do swoich zamiarach użycia narzędzia do śledzenia.

Jak Działa Aplikacja GEOfinder 

Gdy po raz pierwszy zetkniesz się z tą usługą, zdasz sobie sprawę, że jest ona oparta na najnowszej technologii. W momencie gdy współczesne aplikacje szpiegowskie potrzebują instalowania osobnego oprogramowania na docelową komórkę, GEOfinder nie wymaga instalacji, dzięki czemu jest idealna dla osób próbujących namierzyć kogoś, gdy nie ma on dostępu do swojego telefonu.

Cały proces korzystania z aplikacji wygląda w taki sposób: Po wykupieniu subskrypcji i po zalogowaniju w systemę, gdy wpiszesz numer telefonu osoby, GEOfinder wyśle ​​tej osobie wiadomość tekstową zawierającą link. Po otwarciu linku w tekście i włączeniu lokalizacji aplikacja GEOfinder pozwala zobaczyć, gdzie się znajdują osoba docelowa na mapie dostępnej w dashboardzie. 

Kompatybilność Aplikacji z Urządzeniami Mobilnymi 

Przypominamy, że GEOfinder nie jest oprogramowaniem, które można pobrać tylko witryną internetową, na której jest wymagane logowanie i wykupienie subskrypcji.  GEOfinder został stworzony z myślą o monitorowaniu użytkowania na różnych urządzeniach a więc działa doskonale z komórkami systemu Android, iPhone i innymi popularnymi typami telefonów.

Tak więc dla około 99% użytkowników GEOfinder będzie z nimi doskonale współpracował. Z tego powodu wszystko, czego potrzebujesz, to telefon i połączenie z Internetem. Wszystkie nowoczesne telefony z GPS powinny działać dobrze dla odbiorcy. Ze względu na tak wspaniałą kompatybilność serwisu z różnymi urządzeniami, GEOfinder  bardzo się wyróżnia wśród konkurencji i dostaje dobre opinie użytkowników.

Funkcje GEOfindera Które je Wyróżnia Wśród Innych Aplikacji

Chociaż aplikacja GEOfinder.mobi nie ma dużej listy funkcji w porównaniu do aplikacji szpiegowskich konkurencji, nadal ma kilka unikalnych funkcji, o których warto wiedzieć. Przyjrzyjmy się teraz niektórym z tych funkcji.

Lokalizacja Telefonu Przez GPS

Aplikacji GEOfinder można używać do uzyskiwania najlepszych wyników śledzenia. Jak już wspominaliśmy, możesz znaleźć czyjąś lokalizację na mapach Google, używając tylko numeru telefonu. 

Dzięki GEOfinder możesz mieć szeroki obraz wszystkich odwiedzanych przez osobę docelową miejsc i dokładną lokalizację w czasie rzeczywistym, co pozwala Ci być na bieżąco ze wszystkimi potrzebnymi informacjami.

Rejestrator IP 

GEOfinder.mobi daje możliwość sprawdzenia adresu IP urządzenia za pomocą samego numeru telefonu. 

Jeśli istnieje potrzeba wyłapania adresu IP osoby docelowej, wykonaj logowanie na stronę internetową oprogramowania i użyj odpowiedniego pola do wpisania. GEOfinder za chwilę przetwarzać otrzymane dane, a wszystkie niezbędne informacje zostaną wysłane do Twojego pulpitu nawigacyjnego. Fizyczny dostęp do urządzenia danej osoby nie jest wymagany.

Szpiegowanie Telefonu Przez WiFi

Funkcja GEOfinder – szpiegowanie telefonu przez WiFi to jest najnowsza możliwość poznania połączeń internetowych. Przydatne będzie poznanie dokładnych danych. Dzisiejszy świat jest ściśle powiązany z korzystaniem z Internetu i spędzaniem czasu online. Gdy urządzenie osoby docelowej jest podłączone do Wi-Fi, możesz przechwycić główne informacje o połączeniu użytkownika i nazwie sieci. To nie zajmie dużo czasu.

VPN Kontroller 

GEOfinder to zaawansowana aplikacja, która ma na celu uzyskanie najlepszych wyników monitorowania i dzięki VPN kontrolerowi pozwala ona znaleźć czyjąś ukrytą sieć Wi-Fi po prostu używając numeru telefonu.

Ta funkcja GEOfinder będzie pomocna, jeśli zdecydujesz się uważać na aktywność dzieci w Internecie albo zdasz sobie sprawę z rzeczywistej sytuacji dotyczącej dnia pracy swoich pracowników.

Śledzenie Lokalizacji za Pomocą SMS

Dla uzyskania lokalizacji wystarczy utworzyć wiadomość tekstową lub wybrać jedną z proponowanych. System przetwarzy SMS z linkiem i natychmiast wyśle go do osoby docelowej, żeby uzyskać informację na temat jej lokalizacji.  Szybko i sprawnie dostaniesz zaznaczoną na mapie lokalizację potrzebnej osoby i będziesz mógł się przekonać jak dobrze działa system.

Jak używać GEOfinder?

Jedną z bardzo dużych zalet serwisu jest jego łatwość i przyjazność dla każdego użytkownika. By szybko się nauczyć nawigować tą aplikacją nie jest potrzebne wykształcenie techniczne lub doświadczenie w pracy z oprogramowaniem, skoro cały system jest bardzo intuicyjny, ale dla pewności przygotowaliśmy również krótką instrukcję o tym, jak używać GEOfinder:

 1. Musisz zacząć od wybrania alno utworzenia wiadomości SMS do wysłania;
 2. Właściciel telefonu otrzyma SMS z linkiem, klikając w który następnie zgłasza lokalizację telefonu docelowego;
 3. Lokalizacja osoby docelowej zostanie wówczas wyświetlona w przestrzeni użytkownika, czyli w twoim dashboardzie;
 4. Następnie znajdziesz lokalizację tej osoby na Mapach Google oraz szczegółowe raporty lokalizacji osoby docelowej.

Cena za Subskrypcję

Opinie użytkowników GEOfinder podkreślają że apka jest ciekawą opcję na tle konkurencji, ponieważ cena za subskrypcję stanowi jedną stawkę ryczałtową. Podczas gdy inne aplikacje mają kilka planów, GEOfinder.mobi ułatwia sprawę, oferując miesięczną cenę 39.99 USD za full package usług. W porównaniu, na przykład do uMobix aplikacji, gdzie podobna taryfa będzie wynosiła 49.99 USD miesięcznie, GEOfinder ma bardziej przyjemną cenę za przedstawione usługi.

Podczas gdy niektórzy ludzie będą zadowoleni z oferty, inni mogą uznać cenę GEOfinder za zbyt wysoką. Dla tego masz możliwość wykupienia subskrypcji na jeden miesiąc i/albo ustawić automatyczne odnawianie co miesiąc, jeśli jesteś osobą, która chce używać tego przez długi czas. 

Czy Obsługa Klienta GEOfinder Jest Również Dobra?

Obsługa klienta – to jeden z najbardziej ważnych funkcji aplikacji, od której bardzo zależy opinie użytkowników o całym serwisie. Dobrą nowością jest to, że gdy już masz konto GEOfinder, kontakt z obsługą klienta jest prosty i gwarantuje pomóc i odpowiedzi na wszelkie pytania. GEOfinder udostępnia kontakt z zespołem obsługi klienta poprzez komunikację mailową na adres [email protected]

Odpowiedzi można spodziewać się w ciągu 24-48 godzin, ale zwykle cały proces jest bardzo szybki i profesjonalny. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek problemy lub będziesz chciał wprowadzić zmiany na swoim koncie, możesz to łatwo zrobić za pomocą obsługi klienta. użytkownicy twierdzą, że klienci są tutaj traktowani poważnie.

Zalety i Wady GEOfinder

Zalety:

 • Nie musisz pobierać ani instalować oprogramowania na swoim telefonie ani urządzeniu docelowym;
 • Gdy cel włączy swoją lokalizację, możesz natychmiast zobaczyć, gdzie się znajduje.
 • Funkcja konfigurowania wiadomości tekstowej pozwala na napisanie tekstu,któremu Twój cel nie może się oprzeć;
 • Aplikacja pozwala na śledzenie nieograniczonej ilości numerów telefonów;
 • Dodatkowe funkcję aplikacji: VPN Checker, WiFi Spy i wiele innych.
 • GEOfinder jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi.

Cons:

 • Aplikacja ma ograniczone funkcje w cenie – tylko jeden dostepny plan w cenia $39.99;
 • Lokalizacja zależy całkowicie od odbiorcy, który odpowie na SMS i włączy swoją lokalizację;
 • GEOfinder pozwala na wysłanie wiadomość z prośbą o udostępnienie lokalizacji tylko raz na 3 godziny.

Podsumowanie Opinie

GEOfinder
9 10 0 1
Według naszej redakcji, apka jest dobrze zrobiona, działa sprawnie i absolutnie warta zapłaconych za nią pieniędzy. Możliwość sprawdzenia lokalizacji osoby docelowej za pomocą numeru telefonu i bez potrzeby w instalacji dodatkowego oprogramowania na komórkę partnera lub dziecka ułatwia cały proces w kilkanaście razy i powoduje że użytkownicy pozostają zadowoleni ze zrobionego wyboru i zainstalowania aplikacji GEOfinder.
Według naszej redakcji, apka jest dobrze zrobiona, działa sprawnie i absolutnie warta zapłaconych za nią pieniędzy. Możliwość sprawdzenia lokalizacji osoby docelowej za pomocą numeru telefonu i bez potrzeby w instalacji dodatkowego oprogramowania na komórkę partnera lub dziecka ułatwia cały proces w kilkanaście razy i powoduje że użytkownicy pozostają zadowoleni ze zrobionego wyboru i zainstalowania aplikacji GEOfinder.
9/10
Total Score
Total
0
Shares