Hoverwatch Opinie – Wszystko, o Czym Musisz Wiedzieć o Profesjonalnej Aplikacji Szpiegowskiej

Oświadczenie o Afiliacji: AplikacjaSzpiegowska.pl może otrzymać prowizję od zakupów dokonywanych za pośrednictwem naszych linków, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Nasze recenzje są obiektywne i oparte na naszej ocenie produktów i usług. Twoje wsparcie poprzez te linki pomaga nam utrzymać naszą stronę internetową. Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Hoverwatch Opinie

Świat nowoczesnych technologii oferuje nowe i nowe rozwiązania każdego dnia. Aplikacje szpiegowskie stają się coraz popularniejsze. Nic więc dziwnego, że praktycznie z dnia na dzień trudniej jest zdecydować, którą wybrać. Dzisiaj przyjrzymy się aplikacji Hoverwatch. Dzięki nam dowiesz się jak zainstalować ten program, jaka jest jego cena oraz omówimy podstawowe funkcje, do których dostęp uzyskasz jako użytkownik.

Przeprowadzimy Cię krok po kroku. Pierwszym etapem będzie opis głównych funkcji aplikacji, następnie opiszemy w jaki sposób działa ta aplikacja i na jakim sprzęcie możesz z niej skorzystać. Ostatnia część będzie omawiać takie zagadnienia jak instalacja oraz korzystanie z aplikacji. To jak, możemy zaczynać?

Hoverwatch – Ogólne Informacje

Monitorowanie SMS-ów i połączeń telefonicznych, analiza lokalizacji, keylogger, zrzuty ekranu, śledzenie mediów społecznościowych, zdalna kontrola.

Android 4.0 i wyższe, Windows 10, macOS 10.15.

Miesięcznie w pakietach. Osobisty: $24.95. Ekskluzywny: $49.95. Biznes: $149.95.

nie wymagane.

Nie wymagane.

Co to Jest Hoverwatch?

Hoverwatch to profesjonalna aplikacja szpiegowska, która pozwoli Ci uzyskać dostęp do wielu interesujących informacji. Jak to działa? To proste. Wystarczy, że na docelowym telefonie zainstalujesz niewielką aplikację kliencką, której główne zadanie będzie polegało na wysyłaniu interesujących Cię danych na Twój telefon.

Dzięki rozwiązaniu z aplikacją nie musisz obserwować urządzenia docelowego przez cały czas. Program będzie to robił za Ciebie – pozyskane dane będą przechowywane, dzięki czemu będziesz w stanie zbiorczo prześledzić zgromadzoną historię.

Aplikacja Hoverwatch została wyposażona w funkcje, dzięki którym bez trudu prześledzić historię połączeń czy podglądasz lokalizację interesującego Cię telefonu. Możesz również ustalić, że przy każdym odblokowaniu urządzenia automatycznie wykona się zdjęcie przednim aparatem. Pomoże Ci to ocenić gdzie dokładnie znajduje się osoba, którą śledzisz.

Program został skonstruowany w taki sposób, by jego wykrycie było mocno utrudnione. Można powiedzieć, że praktycznie tylko specjalista w dziedzinie informatyki ma szansę trafić na niego – dla przeciętnych użytkowników jest on niewykrywalny. Dodatkową zaletą jest tryb pracy, który nie wzbudza podejrzeń innych programów. Z tego powodu pozostaje on niezauważony dla oprogramowania antywirusowego oraz usuwającego aplikacje szpiegowskie.

Jak widzisz, nic dziwnego, że aplikacja cieszy się dość sporą renomą. Jeśli zależy Ci na szpiegowaniu bez pozostawiania śladów (na przykład w przypadku kontroli rodzicielskiej), jest to rozwiązanie z pewnością warte uwagi.

Jak Działa Aplikacja Hoverwatch?

Zasada działania programu jest stosunkowo prosta. Wersja zainstalowana na docelowym urządzeniu działa w trybie nadawania – gromadzi ona dane oraz wysyła je na serwer. Po Twojej stronie wystarczy zatem pobrać i zwizualizować zapisane dane. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do tych funkcji na Twoim telefonie.

Największym problemem związanym z korzystaniem z aplikacji jest sposób jej instalacji. Aby wykorzystać potencjał programu musisz uzyskać dostęp do urządzenia, które chcesz śledzić. Niestety nie ma innej możliwości, by zainstalować apkę na cudzym urządzeniu.

Jeżeli jednak uda Ci się ta sztuka, pozostałe kroki wydadzą Ci się całkiem proste. Wystarczy, że założysz konto w serwisie Hoverwatch. W systemie znajdziesz już praktyczną instrukcję korzystania z rozwiązania na trzech platformach: Windows 10, macOS oraz Android. Jak na razie nie powstała wersja na urządzenia od Apple z systemem iOS.

I już, gotowe! I czekając na rozpoczęcie. Jesteś w stanie monitorować praktycznie każdy element, związany z korzystaniem ze śledzonego telefonu. W Twojej gestii leży, by wykorzystać te dane we właściwym celu. Pamiętaj jednak, że śledzenie innej osoby bez jej zgody jest nielegalne. Z tego powodu producent zastrzega, że aplikacja powstała w celu ułatwienia kontroli rodzicielskiej oraz kontroli pracowników, którzy wyrazili na to zgodę. W pozostałych przypadkach korzystasz z aplikacji na własną odpowiedzialność.

Kompatybilność z Systemami Operacyjnymi

Aplikacja Hoverwatch współpracuje jak na razie z trzema popularnymi platformami. Są to Windows, macOS oraz Android. Instalacja na każdej z nich została szczegółowo opisana w instrukcji na stronie producenta. Dostęp do niej uzyskasz po wybraniu interesującego Cię pakietu oraz zarejestrowaniu się na stronie.

Program współpracuje z określonymi wersjami systemów. W przypadku Androida są to wersje 4.0 i wyższe. Dla Windowsa poprawne działanie aplikacji jest gwarantowane dla wersji 10, podczas gdy na systemie macOS wymagane jest oprogramowanie w wersji 10.15.W pozostałych przypadkach producent nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy. Jest to nowoczesna wersja aplikacji, która nie będzie powodować problemów z połączeniem z resztą urządzeń.

Funkcje aplikacji

Dotarliśmy do kluczowego momentu – poznaj funkcje, które posiada aplikacja Hoverwatch. Wszystko tutaj jest bardzo high tech. Od tej pory ten program nie będzie miał dla Ciebie tajemnic. Zapnij pasy – zaczynamy!

Monitoring Połączeń Telefonicznych

Codziennie wykonujemy wiele połączeń telefonicznych. Jest to szczególnie ważne w kontekście kontroli rodzicielskiej. Jeśli interesuje Cię, do kogo dzwoni i z kim rozmawia śledzona osoba, aplikacja Hoverwatch dostarczy Ci odpowiedzi na oba pytania. Wszystko dzięki funkcji, która rejestruje i przesyła do Ciebie pełną historię wykonywanych połączeń.

Ten zaawansowany program bez trudu wyśle do Ciebie informacje na temat czasu trwania rozmowy, numeru telefonu rozmówcy, a nawet lokalizacji telefonu śledzonej osoby! Funkcja pozwala też na monitorowanie wiadomości SMS. Możesz się nie martwić o ich treść – nawet jeśli użytkownik usunie takie wiadomości, aplikacja będzie w stanie je odtworzyć dzięki innym funkcjom, o których jeszcze napiszemy. 

Śledzenie Lokalizacji

Aplikacja Hoverwatch wyposażona jest w moduł, odpowiadający za informowanie Cię o aktualnym położeniu śledzonego telefonu. Do wyboru masz dwa spersonalizowane modele. Pierwszy z nich dotyczy śledzenia w czasie rzeczywistym. W takim przypadku telefon przełącza się w tryb aktywnego logowania zmian – otrzymujesz precyzyjny wynik, naniesiony na Open Street Map dzięki pozycjonowaniu GPS. Jest to jednak opcja, która wymaga sporego zużycia baterii.

Aby oszczędzać energię, gdy nie sprawdzasz lokalizacji aplikacja przełącza się w tryb pasywny. Lokalizację śledzi wówczas na podstawie punktów logowania do sieci WiFi. Otrzymasz nieco gorsze wyniki, jednak śledzona osoba będzie miała mniejsze szanse na zauważenie wyższego zużycia baterii.

Zobacz Historię Przeglądania

Korzystanie z Internetu może ukryć wiele sekretów. Historia przeglądania w wielu przypadkach jest w stanie wiele powiedzieć o osobie, która korzysta z Internetu. Z tego powodu Hoverwatch posiada funkcję, która umożliwi Ci uzyskanie dostępu do niej. W specjalnie przygotowanym menu zobaczysz wszystkie odwiedzone strony oraz zapisane zakładki.

Co ciekawe, lista odwiedzonych stron to nie wszystko. Dzięki aplikacji zobaczysz też dokładny czas, przez który dana osoba pozostała na witrynie. Nieźle, prawda? To jeszcze nie wszystko – tryb incognito lub prywatny również nie jest straszny dla tego oprogramowania. Bez trudu uzyskasz również informację na temat stron, o których użytkownik może myśleć, że nikt ich nie zobaczy.

Zdalna Kontrola Telefonu

Jedną z głównych wad aplikacji Hoverwatch jest fakt, że nie da się jej zainstalować w sposób zdalny. Jeżeli jednak już Ci się to uda, nawet na odległość będziesz w stanie w pewnym względzie zarządzać telefonem osoby śledzonej. Ciekawe, prawda?

Kontrola może odbywać się na dwóch płaszczyznach. Po pierwsze, uzyskasz dostęp do informacji zapisanych wyłącznie na urządzeniu. Możesz je wykorzystać jak chcesz, pamiętaj jednak o przepisach. Druga płaszczyzna dotyczy obsługi aparatu. Możesz ustalić, że przy każdym odblokowaniu przedni aparat wykona zdjęcie. W ten sposób zobaczysz czy obca osoba nie próbuje dostać się do cudzego telefonu. Wszystkie próby monitorowanie są zdalne i anonimowe.

Keylogger – Nic się Nie Ukryje

Hoverwatch program posiada również inne ciekawe funkcje, takie jak keylogger. Jest to narzędzie, którego zadaniem jest rejestrowanie wszystkich wciśniętych na klawiaturze przycisków. Dzięki temu będziesz w stanie odtworzyć hasła danej osoby lub przeczytać tekst usuniętych wiadomości. Keylogger świetnie współpracuje z narzędziem do wykonywania zrzutów ekranu. 

Jeśli dodatkowo zobaczysz, o której godzinie wpisano dane słowo, bez trudu odczytasz nawet skomplikowane hasła. Keylogger jest również uniwersalnym narzędziem, działającym na wszystkich trzech platformach, o których pisaliśmy nieco wcześniej. Dzięki narzędziu Hoverwatch złamiesz hasła oraz loginy praktycznie do każdej strony. Nie zda Ci się to jednak na wiele w sytuacji, gdy wymagana jest weryfikacja dwuskładnikowa.

Aktywność w Social Mediach

Social media stały się bardzo popularnym narzędziem oraz źródłem rozrywki. Wykorzystujemy je w przeróżnych celach, również interesujących pod kątem śledzenia. Przekonaj się w jaki sposób Hoverwatch nadaje się do sprawdzenia, co dana osoba robi w mediach społecznościowych. Poznaj najpopularniejsze aplikacje, które możesz sprawdzać praktycznie w każdej chwili, bez wychodzenia z domu!

Ten komunikator dostarczy Ci informacji na temat osób, do których dzwoni śledzony lub z którymi wymienia wiadomości. Możesz zobaczyć historię wykonanych połączeń, jednak dzięki wprowadzonym zabezpieczeniom i szyfrowaniu nie jest możliwe nagranie rozmów. Numery telefonów oraz treść wiadomości to wszystko, co da się zrobić. Zgodzimy się chyba jednak, że WhatsApp szpieg Hoverwatch potrafi raczej sporo, mimo wszystko.

Keylogger od Hoverwatch to narzędzie, które w połączeniu z funkcją wykonywania zrzutów ekranu dostarczy Ci ciekawych wiadomości na temat aktywności danej osoby na tej platformie społecznościowej. Jeśli chodzi o szpiegowanie, Snapchat może dostarczyć Ci wiadomości na temat wysyłanych zdjęć czy wiadomości. Nic się nie ukryje. Wystarczająco dobry do kontroli rodzicielskiej.

Szpiegowanie na FB może wydawać się zadaniem niemożliwym – nie dla Hoverwatch. Ta aplikacja uzyska dostęp do kontaktów w aplikacji Messenger i dostarczy Ci danych na temat wymienianych wiadomości czy połączeń telefonicznych lub wideo. Żadna wiadomość nie będzie już dla Ciebie tajemnicą. Wystarczy kilka minut i praktycznie bez wysiłku zobaczysz prawie to samo, co właściwy użytkownik.

Wszystko Ma Swą Cenę

Rozwiązanie jest dostępne w trzech podstawowych pakietach: Osobisty, Ekskluzywny oraz Biznes. Główna różnica dotyczy liczby stanowisk, na których możesz zainstalować aplikację. Odpowiednio wynosi ona 1, 5 oraz 25 urządzeń. Każdy pakiet oferuje oczywiście wszystkie dostępne funkcje. Możesz kupić abonament na miesiąc, jednak dużo bardziej korzystną opcją jest wykupienie usługi na dłuższy czas. Cena poszczególnych pakietów wynosi odpowiednio $24.95, $49.95 oraz $149.95.

Producent pozwala również na trwający 3 dni darmowy okres próbny – cena obejmuje wyłącznie korzystanie z programu po tym czasie.

Wsparcie Techniczne

Podstawowym elementem wsparcia są teksty na stronie producenta. Dotyczą one popularnych problemów oraz wątpliwości użytkowników. Przykładowo możesz znaleźć odpowiedź na pytanie odnośnie aktualizacji programu na każdym z trzech systemów operacyjnych lub na temat często występujących problemów z aplikacją.

Jeżeli na stronie producenta nie znajdujesz odpowiedzi na swoje pytanie, a Twój Hoverwatch nie działa tak jak powinien, skorzystaj z formularza kontaktowego. Wypełnij wszystkie dostępne pola i czekaj na odpowiedź działu technicznego. Powinna ona nadejść do dwóch dni roboczych od momentu wysłania zgłoszenia.

Formularz jest dostępny po kliknięciu w zakładkę pomoc. W górnej części paska nawigacji znajdziesz pomarańczowy przycisk „Wyślij zgłoszenie”. Po jego naciśnięciu zobaczysz aktywny formularz.

Jak Zainstalować i Korzystać z Aplikacji Hoverwatch?

Instalacja programu to podstawowy krok, bez którego nie będziesz w stanie śledzić interesującego Cię telefonu. Aby jednak uzyskać plik instalacyjny Hoverwatch apk zarejestruj i zaloguj się na stronie producenta. Dalsze kroki znajdziesz w instrukcji producenta po zalogowaniu oraz w opisie poniżej.

Instalacja na Systemie Android

W pierwszej kolejności pobierz aplikację na docelowy telefon. W telefonach z systemem Android wykorzystaj w tym celu Sklep Play. Pamiętaj, by wyłączyć na czas instalacji ochronę Play Protect. Po wykonaniu powyższych czynności zainstaluj otrzymany plik apk z aplikacją. Pamiętaj, by po instalacji zakończonej sukcesem usunąć plik z pamięci telefonu. Aby ukończyć instalację przejdź przez kolejne okna i potwierdź udzielenie wymaganych zgód.

Następnie wejdź w ustawienia i włącz funkcję Dostępność (Accessibility). Włącz również synchronizację pomiędzy urządzeniem docelowym. Kolejnym etapem jest logowanie w systemie. Po ukończeniu wybierz funkcje, na których Ci zależy. Na końcu zabezpiecz aplikację kodem PIN i poczekaj, aż na Twoim koncie pojawią się ciekawe informacje.

Wady i Zalety Rozwiązania

Jak każdy program, Hoverwatch zyskał sobie zarówno przeciwników, jak i zwolenników. Wśród najważniejszych zalet aplikacji warto wymienić:

 • bogactwo różnorakich funkcji,
 • łatwy i szybki proces instalacji na urządzeniu docelowym,
 • praca w tle,
 • szpiegowanie komputera przez Internet,
 • „niewidzialny” tryb pracy – odporność na usunięcie i wykrycie przez inne programy,
 • dopasowanie trybu w zależności od Twoich oczekiwań,
 • działanie bez problemów związanych z kompatybilnością na systemach Android, Windows 10 oraz macOS,
 • wsparcie techniczne,
 • cena.

Rozwiązanie ma jednak pewną grupę przeciwników, którzy zwracają uwagę między innymi na:

 • brak możliwości zdalnej instalacji programu,
 • krótki okres próbny,
 • wysokie zużycie baterii na docelowym telefonie w trybie aktywnej lokalizacji,
 • brak wsparcia dla systemu iOS,
 • odpowiedź działu technicznego w czasie do 48 godzin.

Podsumowanie

Hoverwatch
9 10 0 1
Jeśli wciąż się wahasz co do aplikacji Hoverwatch opinie ekspertów oraz użytkowników mogą być kluczowe. Znasz już bogactwo funkcji, wady oraz zalety tego oprogramowania. Pamiętaj jednak, że śledzenie innych osób może być nielegalne, dlatego miej zawsze na względzie również swoje bezpieczeństwo. Korzystaj z aplikacji mądrze. Mamy nadzieję, że artykuł był dla ciebie przydatny.
Jeśli wciąż się wahasz co do aplikacji Hoverwatch opinie ekspertów oraz użytkowników mogą być kluczowe. Znasz już bogactwo funkcji, wady oraz zalety tego oprogramowania. Pamiętaj jednak, że śledzenie innych osób może być nielegalne, dlatego miej zawsze na względzie również swoje bezpieczeństwo. Korzystaj z aplikacji mądrze. Mamy nadzieję, że artykuł był dla ciebie przydatny.
9/10
Total Score
Total
0
Shares