Spyic Opinie: Funkcję, Zalety i Wady Aplikacji

Oświadczenie o Afiliacji: AplikacjaSzpiegowska.pl może otrzymać prowizję od zakupów dokonywanych za pośrednictwem naszych linków, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Nasze recenzje są obiektywne i oparte na naszej ocenie produktów i usług. Twoje wsparcie poprzez te linki pomaga nam utrzymać naszą stronę internetową. Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Spyic Opinie

Dziś technologia internetowa właśnie wypełniła życie dzieci i młodzieży. Z wejściem Internetu i mediów społecznościowych w nasze codzienne życie, mamy więcej możliwości, ale też zostaliśmy narażeni na różnego rodzaju online niebezpieczeństw. Doszło do tego, że nasze dzieci mogą zostać skrzywdzone, siedząc naprzeciwko nam, trzymając komórkę w ręku i nigdy o tym się nie dowiemy.

Kontrola rodzicielska dzisiaj to uważaj na oszustów, cyberbullying, online przestępców seksualnych, kontent o niewłaściwych treściach i uzależnienie przed mediami społecznościowymi. Spyic — to jedna z wielu aplikacji dla kontroli rodzicielskiej na rynku i dziś postaramy się dojść do wniosku, czy będzie pomocna rodzicom, czy jednak warto poszukać alternatywy.

Spyic w Pigułce: Informacje Ogólne

Śledzić połączenia, SMS-y, lokalizację, wiadomości Instagrama, Facebooka, WhatsAppa, Snapchata, Vibera; Szpiegować media społecznościowe, Wykorzystywać tryb ukrycia aplikacji, Śledzić lokalizację karty SIM.

iOS i Android powyżej wersji 4.0.

Android: $39.99 miesięcznie (Bazowy), $49.99 – Premium, od $69.99 – Rodzinny. iPhone: $99.99 miesięcznie – Rodzinny, $10.83 – Premium, $399.99 – Business.

Nie dostępna.

Nie wymagany.

Nie wymagany.

Spyic — Co To Za Aplikacja i Do Czego Służy?

Spyic to płatna usługa, zaprojektowana dokładnie tak, abyś mógł mieć wgląd w życie osobiste swoich dzieci. Może gromadzić wszelkiego rodzaju informacje, od kontaktów telefonicznych i zapisów połączeń po wiadomości SMS, a nawet konta w mediach społecznościowych, takich jak Facebook.

Spyic, jak już wspomniałem, to aplikacja do monitorowania telefonu na iOS i Androida. Aplikacja łączy się bardzo dobrze z różnymi modelami telefonów, tabletów i komputerów osobistych. Utrzymuje łączność wszystkich operatorów.

Spyic może także między innymi odczytywać wydarzenia w kalendarzu, wyświetlać informacje o karcie SIM i zapewniać dostęp do książki adresowej. Otrzymujesz okresowe aktualizacje dotyczące aktywności smartfona z systemem iOS lub Android. Ma również funkcję geofencingu, która pozwala ludziom śledzić lokalizację docelowego telefonu o ile jest on podłączony do Internetu.

Chociaż pierwotnie stworzony jako usługa kontroli rodzicielskiej, Spyic może być również używany jako kompleksowe narzędzie do monitorowania dla pracodawców, małżonków i klientów wypożyczających urządzenia.

W ostatnich latach aplikacja zyskała niezłą reputację, głównie jako doskonałe rozwiązanie do monitorowania telefonu dziecka, nawet biorąc pod uwagę inne popularne ukryte aplikacje szpiegowskie. W tej chwili aplikacja ma lojalną bazę użytkowników na 5 kontynentach. Z aplikacji korzystają ludzie z ponad 190 krajów. Śledź wszystko, co jesteś zainteresowany w odniesieniu do swoich dzieci lub małżonków. Wszystkie informacje będą gromadzone i przekazywane na Twoje konto osobiste.

Jak Działa Spyic

Spyic to bardzo ciekawa apka, którą możesz zacząć używać tuż po zainstalowaniu. Po dokonaniu zakupu natychmiast otrzymuje się potwierdzenie zamówienia na swoją skrzynkę odbiorczą. Ja nie dostałem potwierdzenia, ale po kontakcie z obsługą klienta sprawdziłem folder ze spamem i tu był faktycznie mail od Spyic. Mail zawierał dane logowania, instrukcje dotyczące instalacji Spyic oraz wskazówki, jak później uzyskać dostęp do panelu sterowania.

Tuż po zainstalowaniu Spyic na urządzeniu docelowym można uzyskać do niego zdalny dostęp ze swojego konta i panelu sterowania. Wystarczy zalogować się z dowolnej przeglądarki albo z własnego telefonu i już za pomocą Spyic można monitorować dowolne urządzenie na świecie. Warto pamiętać że Spyic będzie działać na urządzeniach docelowych ze stałym dostępem online i pod warunkiem że ma oni mają odpowiedni system operacyjny oraz są połączone z siecią operatora.

Dla urzadzeń systemu iOS ta funkcja nie jest potrzebna, skoro nie instalujemy żadnych aplikacji, ale na Androidzie Spyic może działać jako narzędzie do nadzoru w tle. Po skonfigurowaniu Spyic na Androidzie można też ukryć ikonę apki, więc docelowy telefon nie będzie miał ikony Spyic w szufladzie aplikacji. Oznacza to, że Spyic cichutko działa w tle i jest prawie niemożliwy do wykrycia. Rozpoczęcie danej usługi jest dość proste i będzie wymagało zaledwie kilku kliknięć.

Kompatybilność Aplikacji z Różnymi Urządzeniami 

Spyic jest kompatybilny z systemem iOS i dowiedziałem się że apka działa na wszystkich urządzeniach zaczynając od telefonów Apple z systemem iOS 7. Uważam, że używanie Spyic na iPhonie jest niesamowicie proste, wygodne, skoro nie musiałem się bawić w routowanie i jailbreaki, tak że dosłownie w parę minut już mogłem zacząć śledzić wszystko, co się dzieje na telefonie córeczki.

Z Androidami od wersji 4.0 i powyżej Spyic jest tak samo kompatybilny. Jedynym minusem, który widzimy przy użyciu apki z Androidami, jak określają Spyic opinie, jest to, że trzeba mieć fizyczny dostęp do komórki żeby zainstalować apkę. Aplikacja działa również dobrze na iPhone, jak i na Androidzie.

Funkcje Aplikacji Spyic 

Prawdopodobnie już zapoznaliście się z różnymi aplikacjami do kontroli rodzicielskiej i chcecie porównać funkcje i ceny. Posiada apka bazowe i najbardziej używane przez rodziców funkcje. Spróbujmy zrobić bardziej detaliczną analizę później.

Szpiegowanie Telefonu

Spyic apka umożliwia zdalne śledzenie wszystkich połączeń wykonywanych lub odbieranych przez kogoś. Dla rodziców to oznacza że już nie musimy zastanawiać się kto dzwonił/pisał do naszych dzieci i o której porze.

Spyic pozwala wygenerować szczegółowy dziennik telefonów, czyli wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące. Poza tym, w dashboardzie możemy sprawdzić czas trwania takich połączeń, znaczniki czasu i liczbę wykonanych telefonów.

Jeszcze jedną ważną informację, jaką można uzyskać z tej funkcji to lista najpopularniejszych kontaktów.

Szpiegowanie SMS jest absolutnie niezauważalnie — Spyic dyskretnie sprawdza i zapisze wszystkie kontakty, które najczęściej są łączone z telefonem dziecka i pozwoli wychwycić te podejrzane o niewłaściwej porze.

Śledzenie Lokalizacji GPS 

Aplikacja pozwoli znaleźć lokalizację celu na podstawie GPS, otrzymywać aktualizacje w czasie rzeczywistym oraz wyświetlać historię lokalizacji w przeszłości.

Zaginięcie dziecka to jest najbardziej przerażający, ale niestety też najbardziej wiarygodny straszny sen każdego rodzica. Dla tego Spyic apka zapewnia ciągła aktualizacja danych co do obecnej i przyszłej lokalizacji obserwowanej komórki oparte na GPS i Wi-Fi.

Ta funkcja pozwala na zobaczenie adresów i współrzędne geograficzne, w których przebywało albo przebywa dziecko i mieć spokojną głowę, że jest ono bezpieczne i we właściwym miejscu. Prawdopodobnie nie muszę podkreślając jak ważne jest to, że przy każdym dziwnym marszrucie albo lokalizacji dziecka, mamy możliwość szybko zareagować.

Śledzenie IMEI

Śledzenie IMEI to jedna z funkcji, która nie zawsze jest wśród dostępnych w innych aplikacjach dla kontroli rodzicielskiej. Faktycznie z tym monitoringiem chodzi o śledzenie karty SIM.

Ze Spyic możemy uzyskać dane karty SIM urządzenia docelowego i otrzymywać powiadomienia o zmianie karty SIM. Za pomocy tej funkcji zobaczymy szczegóły karty SIM, w tym numer sieci i IMEI, będziemy mogli zobaczyć lokalizację sieciową urządzenia docelowego a także przejrzeć połączenia i SMS-y dla karty.

Ogólnie IMEI jest używany do poszukiwania skradzionych lub zagubionych urządzeń, co się przyda też z małymi dziećmi, którym zdarza się zapomnieć komórki w różnych miejscach. Wszystkie raporty zostaną zebrane natychmiast.

Keylogger

Jedną z funkcji, która odróżnia Spyic od innych rozwiązań do monitorowania, jest możliwość rejestrowania naciśnięć klawiszy, czyli Keylogger.

Dzięki tej funkcji rodzice mogą zobaczyć każde naciśnięcie klawisza i każde hasło wpisane na urządzeniu docelowym, w tym słowa wpisane w następujących aplikacjach:

 • wszystkie media społecznościowe;
 • Przeglądarka Chrome;
 • Evernote;
 • Dokumenty Google;
 • Arkusze Google;
 • Prezentacje Google;
 • Gmail.

Wszystkie zapisane dane keyloggera są dostępne w Panelu sterowania, w tym aplikacja zachowa też znaczniki czasu, miejsce, gdzie użyto słowa, a także wpisany tekst, żeby zrozumieć kontekst powiadomienia. Jeżeli dziecko będzie wpisywało podejrzane albo niewłaściwe słowa w wyszukiwarkę, albo w powiadomieniach przyjacielu, natychmiast zobaczymy te informacje w naszym dashboardzie.

Monitorowanie Historii Przeglądarki

Z własnego doświadczenia znam jak łatwo trafić na treści niewłaściwe, erotyczne czy po prostu szokujące na Internetach. Na przykład, wpisując słowo “Księżniczka”, można łatwo trafić na pornosy, a z Instagram profilu celebrytów przejść na ich strone w OnlyFans.

Monitorowanie historii przeglądarki szybko pokaże czy dziecko nie trafiło na jakąś stronę, gdzie nie miałoby się okazać i pozwoli rodzicom rozmawiać otwarcie i wytłumaczyć niebezpieczeństwo takiego zachowania.

Zawsze możemy też upewnić się że nie są robione online zakupy, subskrybcje i inne finansowe transakcje przez dziecko, na które nie dawaliśmy zgody.

Monitorowanie historii przeglądarki może dużo powiedzieć o emocjonalnym i psychicznym stanie nastolatka, tak że te informacje warto sprawdzać co jakiś czas.

Kontrola Zdalna Urządzenia

Robiąc recenzję na Spyic wpisałem tę funkcję do sprawdzenia zakładając że ona musi być w tak znanej apce dla kontroli rodzicielskiej. Okazało się, że Spyic nie oferuje tej usługi, czym jestem bardzo zdziwiony.

Kontrola zdalna urządzenia pozwalają na szybką reakcję i zdalna modyfikacje uprawnień obserwowanej komórki. Według pomysłu developerów jeśli potrzebujemy wyłączyć telefon, zablokować jakąś aplikację albo dostęp do mediów społecznościowych za pomocą tej funkcji możemy to zrobić zdalnie w parę klików. Głównym celem jest ograniczyć dziecko w użyciu urządzeń elektronicznych i kontrolować korzystanie z Internetu, które może działać uzależniająco na młodych. Ta funkcja musi koniecznie zostać dodana z następnymi aktualizacjami Spyic.

Monitorowanie Mediów Społecznościowych 

Szpiegowanie Vibera jest niezbędne, zwłaszcza jeżeli dziecko pisze się na grupach zamkniętych i prywatnych. 

Możemy delikatnie sprawdzić, o czym rozmawiają dzieci na czatach, czy nie robią nic złego i czy są bezpieczni. Zobaczymy też znaczniki czasu towarzyszące czatom — o której godzinie wiadomości zostały wysłane i otrzymane, a także dostaniemy dostęp do rejestrów połączeń. Warto też uważać i przeglądać zdjęcia i inne pliki multimedialne przesłane do Viber co jakiś czas.

Facebook jest jedna z najbardziej popularnych mediów społecznościowych. Wiem że jest bardzo monitorowany i nie ma dopuszczać młodszych dzieci do logowania, ale nastolatki siedzą na swoich profilach 24/7. Spyic zapewnia pełny dostęp do aktywności celu i pozwala na całkowite szpiegowanie Facebooka. Możemy kontrolować i zobaczyć wymienione wiadomości, historię użytkowania i przesłane pliki multimedialne.

Nigdy nie myślałem o tym że szpiegowanie Whatsapp powiadomień jest potrzebne, zanim przeczytałem jak łatwo można nawiązać kontakt z dzieckiem przez tę aplikację. Whatsapp pozwala na wysłanie różnokolorowych ładnych tekstów, naklejek, zdjęć i wideo, bez ograniczeń i cenzury, tak że tu kontrola rodzicielska jest niezbędna.

Spyic pozwala na monitorowanie wiadomości WhatsApp, czytanie czatów prywatnych i grupowych, sprawdzanie wysyłanych i otrzymywanych multimedia i ogólnie śledzenie zdalnie czyjąś aktywności w aplikacji.

Plany, Subskrybcje i Ceny 

SystemBazowyPremiumDla rodzinyBiznes
Android$39.99 miesięcznie$49.99 miesięcznie$69.99 miesięcznieNie oferowano
iOSNie oferowano$49.99 miesięcznie$99.99 miesięcznie$399.99 miesięcznie

Obsługa Klienta 

Aby zapoznać się z usługami, produktami i sposobem działania ze strony internetowej. Szukałem jak skontaktować się z działem obsługi klienta i udało mi się dowiedzieć że w razie potrzeby pomocy w zwrocie pieniędzy, można napisać pod adresem [email protected]. Ten sam e mail mamy użyć, jeśli nadal mamy pytania bez odpowiedzi. Obsługa klienta odpowie tak szybko, jak to możliwe, nie dłużej niż w ciągu 48 godzin.

Ja dostałem odpowiedź w ciągu 45 minut, tak że mogę śmiało stwierdzić, ze obsługa klienta działa na bardzo wysokim poziomie. Zabrakło mi jednak możliwości skontaktować się z konsultantem na czacie albo zadzwonić i porozmawiać osobiście.

Jak Wygląda Instalacja Spyic na iPhone i Android

Instalacja Aplikacji Spyic na iPhone 

Cała instalacja zajęła mi 5 minut. Pierwszym krokiem trzeba wykupić jeden z planów i przygotować dane uwierzytelniające iCloud docelowego urządzenia z systemem iOS. Po zakupieniu subskrypcji dostaje sie dane hasło do Panelu sterowania, po czym trzeba zrobić logowanie do systemu.

Następnie system poprosi o wprowadzenie danych i o wyborze systemu operacyjnego urządzenia docelowego. W aplikacji musimy wybrać model urządzenia z systemem iOS, które planujemy monitorować. Gdy wszystko zostanie zakończone, możemy kliknąć Start, aby rozpocząć monitorowanie SMS-ów, połączeń, wcześniejszych wyszukiwań w Internecie, aplikacji i innych działań na smartfonie. Instalacja Spyic na tej platformie jest prawie natychmiastowa i nie wymaga specjalnych umiejętności.

Instalacja Aplikacji Spyic na Android 

Otóż, jak wspomniałem, po wybranym i opłaconym planie, dostaje się email z instrukcją, jak prawidłowo zacząć korzystać z Spyic. Ogólnie rzecz biorąc, czas instalacji powinien zająć tylko około 10 minut. Oto jak to zrobić:

 1. Przejdź do ustawień
 2. Wybierz Zabezpieczenia
 3. Włącz nieznane źródła
 4. Potwierdź swoje działanie, klikając OK
 5. Wróć do sekcji Bezpieczeństwo i lokalizacja
 6. Wybierz Google Play Protect
 7. Wyłącz opcję Skanuj urządzenie w poszukiwaniu zagrożeń bezpieczeństwa i popraw wykrywanie szkodliwych aplikacji

Zainstalować aplikację, otwierając Spyic apk plik na telefonie docelowym. Ważne jest żeby ściągać oficjalna wersje z linku z instrukcji. Tuż po tej instalacji można zaczynać korzystać z aplikacji. Wszystkie konfigurację i uprawnienia mogą, być edytowane w każdej chwili.

Czy Warto Zainstalować Spyic? Lista Zalet i Wad

Zalety:

 • Spyic umożliwia dyskretne śledzenie aplikacji społecznościowych zainstalowanych na urządzeniach;
 • Apka jest kompatybilny ze wszystkimi systemami: urządzeniami iOS, urządzeniami z Androidem;
 • Usługa ma dużą liczbę pakietów cenowych, co pozwala wybrać najbardziej pasującą opcje;
 • Instalacja i konfiguracja zajmuje mniej niż 5 minut dla urządzeń systemy iOS i dosłownie 10 min dla Androidów;
 • Pulpit nawigacyjny i dashboardy Spyic są niezwykle intuicyjny i łatwy w obsłudze.
 • Stosunek jakości do ceny.

Wady:

 • Aplikacja nie daje możliwości kontroli zdalnej urządzenia docelowego;
 • W przypadku monitorowania komórki na bazie Android, apkę należy zainstalować ręcznie na urządzeniu;
 • Spyic nie posiada ani telefonicznej obsługi klienta, ani na czacie na żywo.

Opinia na Koniec Opinie Aplikacji Spyic

Spyic
9 10 0 1
Podsumowując moją recenzję w tym paragrafie, muszę wspomnieć że już miałem doświadczenie i używałem ukryte aplikacje szpiegowskie wcześniej. Dzisiaj mogę śmiało stwierdzić że Spyic jest skuteczny, potężny i łatwy w użyciu instrument do kontroli rodzicielskiej. Uwielbiam to, że aplikację można ukryć, dzięki czemu w razie potrzeby można dyskretnie monitorować telefony bliskich i dzieciaków.
Podsumowując moją recenzję w tym paragrafie, muszę wspomnieć że już miałem doświadczenie i używałem ukryte aplikacje szpiegowskie wcześniej. Dzisiaj mogę śmiało stwierdzić że Spyic jest skuteczny, potężny i łatwy w użyciu instrument do kontroli rodzicielskiej. Uwielbiam to, że aplikację można ukryć, dzięki czemu w razie potrzeby można dyskretnie monitorować telefony bliskich i dzieciaków.
9/10
Total Score
Total
0
Shares