Opinie Aplikacji Cocospy – Parametry i Funkcje

Oświadczenie o Afiliacji: AplikacjaSzpiegowska.pl może otrzymać prowizję od zakupów dokonywanych za pośrednictwem naszych linków, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Nasze recenzje są obiektywne i oparte na naszej ocenie produktów i usług. Twoje wsparcie poprzez te linki pomaga nam utrzymać naszą stronę internetową. Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Cocospy Opinie

Dzieci dziś spędzają każdą wolną chwilę online, używają dużej ilość aplikacji i mediów społecznościowych na raz i coraz mniej chętnie idą na komunikację z rodzicami. Coś jest w tym wieku, kiedy się dodaje „-naście” na końcu, co zmusza nastolatka bronić się, ukrywać się przed rodzicami, trochę buntować i pokazywać charakter. To jest ten moment, kiedy potrzebują nas najbardziej, a zwłaszcza naszej opieki i umiejętności zapewnić bezpieczeństwo. Ukryte aplikacje szpiegowskie są używane akurat dla takich celów.

Dziś będziemy mówić o Cocospy — czyli apce dla kontroli rodzicielskiej, która dyskretnie potrafi śledzić aktywność dzieci online i na bieżąco informować nas o każdym zagrożeniu, niewłaściwym zachowaniu, komunikacji, albo wyszukiwaniu na Internatach.

Parametry i Funkcje Cocospy

Monitorowanie mediów społecznościowych, WhatsApp i Vibera, połączeń przychodzących i wychodzących, historii przeglądarki i GPS, zdalna kontrola urządzenia, funkcja Keyloggera.

Android od 4.0 i iPhone powyżej wersji 7.0.

Android: $39.99 – podstawowy, $9.99 – premium, $69.99 – dla rodziny; iPhone: $99.99 – dla rodziny, $10.83 – premium, $399.99 – dla biznesu.

Nie oferowana.

Nie wymagane.

Nie wymagane.

Cocospy — Co To Za Aplikacja i Do Czego Służy? 

Cocospy to popularna aplikacja szpiegowska i bardzo przydatne narzędzie do kontroli rodzicielskiej. Aktualnie z aplikacji korzysta ponad jeden milion osób ze 190 krajów. Baza lojalnych użytkowników składa się z rodziców, pracodawców, a nawet pracowników zajmujących się cyberbezpieczeństwem.

Dla zaniepokojonych rodziców, którzy chcą mieć oko na działania swoich dzieci na smartfonach, aplikacja szpiegowska na telefon może być jednym z najbardziej przydatnych narzędzi. Dzisiejsze dzieci są nie tylko atakowane online przez cyberprzestępców, ale w pobliżu mogą być również zboki, którzy chcą wyrządzić krzywdę twoim dzieciom.

Cocospy to aplikacja szpiegująca telefon, która pozwala śledzić różne działania na urządzeniu docelowym. Działa potajemnie w trybie ukrycia na telefonie docelowym, wysyłając wszystkie informacje do internetowego portalu bez ostrzeżenia użytkowników, że są monitorowani.

Uważam, że szpiegowska aplikacja na telefon Cocospy jest także bardzo lekka w użyciu, a oprócz tego ma niskie zużycie pamięci, co oznacza, że ​​nie zużywa zbyt dużo baterii w krótkim czasie. Cocospy to również bardzo bezpieczna apka, która nie ujawni twoich poufnych informacji nikomu poza tobą.

Oprogramowanie jest dystrybuowane w dwóch głównych formatach plików instalacyjnych: Cocospy ipa i Cocospy apk – odpowiednio dla iOS i Androida. Renomę Cocospy potwierdzają recenzje stałych i nowych użytkowników, pozostawione nie tylko na oficjalnej stronie, ale także na wielu popularnych portalach.

Jak Działa Cocospy

Aplikacja działa na tej zasadzie, że niektóre informacje z monitorowania są okresowo przesyłane na serwery Cocospy, podczas gdy inne są natychmiastowe. Następnie możesz uzyskać dostęp do tych informacji z pulpitu nawigacyjnego Cocospy.

Do pulpitu nawigacyjnego dojdziesz, gdy skończysz skonfigurować oba gadżety i będziesz gotowy do rozpoczęcia szpiegowania telefonu partnera. Sekcja dashboardu na dole pulpitu poświęcona jest szczegółowym informacjom o urządzeniu docelowym, takim jak model i wersja systemu operacyjnego. Ponadto możesz wyświetlić lokalizację celu i jego ostatnie adresy.

Poniżej zobaczysz pięć osób, z którymi osoba docelowa regularnie komunikuje się przez telefon lub SMS-y. Pięć ostatnio dodanych kontaktów jest wyświetlanych po prawej stronie. Dolna połowa pulpitu nawigacyjnego to miejsce, w którym uzyskasz dostęp do pobranych aplikacji, używanych aplikacji i aktywności w Internecie. Przeglądając dane o korzystaniu z aplikacji, możesz dowiedzieć się, z których aplikacji często korzystają Twoje dzieci lub partner.

Zaletą tej aplikacji jest to, że nie ma potrzeby instalowania jailbreaka (IOS jailbreak) dla iPhone’a ani uzyskiwania praw roota (Root) dla Androida, ponieważ oba procesy są złożone i czasochłonne do wdrożenia. Ponadto, jeśli jednak te manipulacje zostają przeprowadzone, zwiększa się ryzyko zainfekowania docelowego urządzenia złośliwym oprogramowaniem.

Większość innych aplikacji szpiegowskich dostępnych na rynku nie będzie działać bez jailbreak lub rootowania. Cocospy znajduje się na liście aplikacji, które działają bez jednego lub drugiego. 

Kompatybilność Urządzeń z Apką Cocospy

Urządzenia Systemu iOS

Cocospy na iOS powyżej wersji 7.0 jest całkiem kompatybilny, ale nie ma kilku swoich funkcji, w tym możliwości szpiegowania na platformach społecznościowych, takich jak Instagram i Facebook.

Zaletą używania Cocospy aplikacji na urządzeniach iPhone jest to, że można go skonfigurować w zdalnej lokalizacji. Możesz to zrobić, gdy tylko uzyskasz dostęp do konta iCloud telefonu docelowego. 

Urządzenia Systemu Android

Możesz sprawdzić witrynę Cocospy, aby zobaczyć, z którymi markami aplikacja nie działa. Cocospy został dokładnie przetestowany przez deweloperów na szerokiej gamie smartfonów z systemem Android 4.0 lub nowszym i działa bez zarzutu na wszystkich z nich.

Aplikacja monitorująca Cocospy działa na urządzeniach z Androidem bez konieczności ich rootowania.

Funkcje w Ofercie Cocospy

Aplikacja Cocospy chwali się długą listą funkcji na swojej stronie internetowej i byłam ciekawa od samego początku co faktycznie one ma do zaoferowania. Poniżej znajdziesz krótki opis najbardziej interesujących funkcji aplikacji:

Traktowanie Komórki

Z Cocospy będziesz mieć dostęp do całej listy wykonanych lub odebranych połączeń telefonicznych. Ta funkcja przyda się rodzicom i partnerom, którzy chcą wiedzieć, z kim rozmawiają ich bliscy przez telefon komórkowy. Sprawdzenie takich informacji jest konieczne, aby upewnić się, że dzieci nie mają kontaktu z nieznajomymi z zamiarem skrzywdzenia ich.

Oprócz możliwości sprawdzenia dzienników połączeń, które obejmują rzeczywisty czas trwania połączenia, dzwoniącego i liczbę wykonanych połączeń, aplikacja może nawet nagrywać wszystkie połączenia prowadzone na telefonie docelowym, abyś mógł słuchać ich rozmów.

Dostęp do wszystkich przychodzących i wychodzących wiadomości tekstowych na monitorowanym urządzeniu. Zawiera również wszystkie ważne informacje, takie jak znaczniki czasu, zdjęcia, dokumenty i pliki wysłane wraz z tekstem, który można pobrać i wyświetlić.

GPS Lokalizacja 

Śledzenie lokalizacji za pomocą GPS i Wi-Fi jest bardzo popularna i, chyba, najbardziej używana funkcją we wszystkich aplikacjach dla kontroli rodzicielskiej. Każdy rodzic chce wiedzieć, czy dziecko jest w szkole lub, czy już powróciło bezpiecznie do domu Cocospy robi to wszystko i wiele więcej.

Z pulpitu nawigacyjnego tej aplikacji monitorującej będziesz mógł zlokalizować czasy wejścia i wyjścia z i do punktu docelowego. Cocospy umożliwia również odczytywanie adresów i współrzędnych geograficznych.

Bardzo się ucieszyłam, że mapa w aplikacji jest intuicyjna i umożliwia użytkownikowi powiększanie i przesuwanie. Ułatwia to śledzenie ścieżki urządzenia, umożliwiając szybkie i wygodne odnalezienie współmałżonka lub dziecka.

IMEI Traktowanie 

Traktowanie numeru IMEI już dawno jest jedną z bazowych funkcji. To, co dawniej było instrumentem tylko i wyłącznie policji, nu i możliwie szpiegów w filmach hollywoodzkich, teraz jest jedną z wkładek aplikacji Cocospy. Jeśli złodziej ukradnie telefon Twój lub Twojego dziecka, istnieje duże prawdopodobieństwo, że złodziej wymienić kartę SIM telefonu tak szybko, jak to możliwe. 

Na szczęście Cocospy natychmiast powiadomi Cię, gdy zmieni się karta SIM telefonu docelowego. Aplikacja pokazuje również lokalizację karty SIM na podstawie sieć, informacje o operatorze telefonu i numer IMEI. Warto tylko pamiętać, że zlokalizować telefon można będzie, tylko jeżeli urządzenie jest włączone i pod warunkiem stałego połączenia z siecią WIFI .

Funkcja “Keylogger”

Keylogger — to program, który rejestruje każde naciśnięcie klawisza na urządzeniu docelowym. Informacje te są następnie zapisywane i wyświetlane na odpowiednim panelu do późniejszego odczytania.

Dlaczego posiadanie keyloggera jest tak ważne? Możesz zobaczyć wszystko, co dziecko wpisze na swoim urządzeniu. Mogą to być nazwy użytkowników, a także hasła do adresów e-mail i profili w mediach społecznościowych.

Informacje, które keylogger Cocospy może dostarczyć:

 • Poświadczenia logowania: Śledź i zapisuj nazwy użytkowników i hasła;
 • MS Office: Podczas korzystania z aplikacji MS Office, takich jak Word lub PowerPoint, Cocospy rejestruje odebrane dane;
 • Wyszukiwarka internetowa: Uzyskaj dostęp do informacji o swojej historii wyszukiwania Google;
 • E-maile: możesz przeglądać dowolne e-maile wprowadzone przez użytkownika w popularnych aplikacjach pocztowych, takich jak Gmail;
 • Komentarze: wszelkie komentarze pozostawione przez użytkownika w witrynach takich jak YouTube zostaną zarejestrowane.

Monitorowanie Historii Przeglądarki 

Dzięki tej przydatnej funkcji będziesz w stanie dowiedzieć się, kiedy wkroczyć i zainterweniować, aby zapewnić mu odpowiednie bezpieczeństwo.

W Internecie jest wiele rzeczy rozpraszających uwagę, które mogą uniemożliwić Twojemu dziecku naukę. Alternatywnie, mogą oszukać dziecko, a nawet zwerbować je do kultów i innych grup.

Śledzenie historii przeglądarki internetowej Cocospy pozwala zobaczyć:

 • Adres URL odwiedzanych stron internetowych;
 • Tytuł/opis strony internetowej;
 • Częstotliwość odwiedzin stron internetowych;
 • Zakładki zrobione w przeglądarce;
 • Znaczniki czasu odwiedzenia stron internetowych.

Dzięki tym wszystkim danym możesz wyciągać wnioski na temat działań Twojego dziecka w Internecie. Może to również pomóc Ci dowiedzieć się, które witryny powinieneś rozważyć zablokowanie, dzięki czemu jest to jedna z zaawansowanych funkcji monitorowania Cocospy.

Funkcja Kontroli Urządzenia

Kontrola rodzicielska to funkcja Cocospy, która pozwalają monitorować i ograniczać to, co Twoje dziecko widzi i robi w Internecie. W każdej chwili można ustalić limit na korzystanie urządzeniem docelowym ze swojej komórki w dwa kliki.

A więc Cococspy może być skonfigurowany do wykonywania takich czynności jak:

 • do zablokowania dziecku dostępu do określonych stron internetowych, aplikacji lub funkcji
 • do usunięcia niechcianych aplikacji
 • do filtrowania różnego rodzaju treści — takie jak treści „dla dorosłych” lub treści o charakterze seksualnym;
 • do ustawienia limitów czasowe, blokując dostęp po określonym czasie.
 • do ograniczenia aplikacji;
 • do blokowania witryn internetowych;
 • do zablokowania Wi-Fi;
 • do zablokuj urządzenie całkowicie;
 • do wyłączenia wiadomości;
 • do ograniczenia połączenia.

Monitorowanie Mediów Społecznościowych

Na platformach społecznościowych (Instagram, TikTok, Facebook i inne) dzieci mogą być narażeni na toksyczne osoby, takie jak dręczyciele, drapieżcy seksualni lub oszuści, nie mówiąc o wpływie na samoocenę, jaki media społecznościowe mają na młode osoby. Dlatego ważna jest świadomość, że możesz ich z tego wyciągnąć, monitorując ich aktywność w aplikacjach społecznościowych.

Dostęp do WhatsApp pozwala chronić rodzinę przed dręczycielami i pedofilami, próbującymi wejść w jakieś relacje z twoim dzieckiem.

Cocospy sprawdza się jako Whatsapp szpieg i umożliwia wykonanie wszystkich powyższych czynności. Z pulpitu nawigacyjnego będziesz mógł zobaczyć:

 • Wszystkie ostatnie rozmowy i powiadomienia WhatsApp;
 • Znaczniki czasu komunikacji;
 • Numery kontaktowe najczęściej używane na komórce docelowej;
 • Video i filmiki;
 • Usunięte rozmowy.

Dzięki Cocospy będziesz mógł zobaczyć:

 • Szpiegowanie Snapchata na urządzeniu;
 • Najnowsze i starsze wiadomości wysłane i odebrane;
 • Data i znacznik czasu każdej komunikacji w aplikacji;
 • Usunięte wiadomości i zdjęcia.

Cocospy jest synchronizuje wiadomości ze swoimi serwerami, gdy tylko zostaną wysłane. Oznacza to, że nawet jeśli wiadomości zostaną usunięte, nadal możesz je później przeglądać na swoim koncie.

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, ma to poważne implikacje, zważcie jeżeli mówimy o młodych, którzy mają pracę domową do odrobienia.

Z kontem Cocospy możesz rozpocząć szpiegowanie messengera i monitorowanie aktywności Facebook w ciągu kilku minut po rejestracji. Będziesz mieć dostęp do:

 • Dzienników czatów prywatnych;
 • Znaczników czasu wysłanych powiadomień;
 • Informacji kontaktowych i profilów obserwowanych;
 • Wymienionych plików multimedialnych.

Ile Kosztuje Subskrypcja Cocospy

Porównując ofertę Cocspay’a i innych aplikacji szpiegowskich na rynku widzę że nie mają one jakiejś wielkiej różnicy cenowo. Obecnie full pack Cocospy plany dostępne są w cenach jak poniżej:

SystemBazowyPremiumDla rodzinyBiznes
iPhoneNie oferowano$10.83 miesięcznie$99.99 miesięcznie$399.99 miesięcznie
Android$39.99 miesięcznie$49.99 miesięcznie$69.99 miesięcznieNie oferowano

Subskrypcja na tak potrzebny serwis nie kosztuję ręki i nogi, zwłaszcza przy wykupieniu plany na dłuższy okres.

Obsługa Klienta i Kontrola Jakości 

Cocospy opinie są całkiem pozytywne, w tym dotyczące obsługi klienta. Na stronie aplikacji napisano, że Cocospy oferuje całodobową pomoc, która poprowadzi przez każdy problem lub problemy, dzięki czemu jest to najlepsza aplikacja szpiegowska dostępna na rynku. Aplikacja do śledzenia telefonu Cocospy oferuje czat komunikację albo adres e-mail, pod którym można skontaktować się z pomocą techniczną i oczekiwać odpowiedzi lub odpowiedzi w ciągu 48 godzin.

Postanowiłam sprawdzić, czy faktycznie będę mogła dostać wsparcie od obsługi klienta o każdej porze i weszłam na czat o 22:00 – akurat miałam trochę czasu. Pani Konsultant z obsługi klienta odpisuje mi ciągu jednej sekundy. Mistrzostwo świata! Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

Jak Używać Cocospy — Instrukcja Obsługi i Konfiguracji Aplikacji

Instalacja Cocospy na Urządzenia Systemu iPhone

Jeżeli mamy do dyspozycji urządzenie na systemie iOS to cała instalacja zajmie nam dosłownie parę minut.

Zaczynając od instrukcji dla iPhonów, pierwsze co trzeba zrobić — zalogować się i obrać plan, który najbardziej pasuje. Zanim przejdziemy dalej, warto się przekonać, że iCloud backup na urządzeniu ju jest włączone, a funkcja 2FA – wyłączona. Robimy to dlatego, żeby nie musieć uzyskiwać kodu weryfikacyjnego z komórki dziecka. Ważnym punktem jest to, że musimy znać dane logowanie do systemy iCloud urządzenia, które zamierzamy obserwować. Nie jest nawet potrzebna fizyczny dostęp do docelowego urządzenia.

Trzecim krokiem będzie konfiguracja i wprowadzenie odpowiednich ograniczeń dla komórki dziecka, po czym można śmiało zaczynać monitorowanie jego internet aktywności.

Instalacja Cocospy na Urządzenia Systemu Android

Ta aplikacja szpiegowska na Android wymaga używając instrukcji poniżej aby zainstalować:

Wejdź na pulpit i wyszukaj „Ustawienia” > „Ochrona prywatności” > ”Specjalne uprawnienia” Następnie włącz „Nieznane źródła” i dotknij „OK”.

Następnie przejdź do „Ustawienia” > „Hasła i Bezpieczeństwo” > „Przydatność” > „Google Play Protect”. Wyłącz funkcję „Popraw wykrywanie szkodliwych aplikacji” i „Skanuj urządzenie w poszukiwaniu zagrożeń bezpieczeństwa”.

Najpierw trzeba będzie zalogować się i wykupić plan, który najbardziej pasuje do Twoich potrzeb. Dalej koniecznym jest zainstalowanie apki Cocospy apk na telefonie dziecka, wykonując wskazówki instrukcji. Po zrobieniu ostatniego kroku wystarczy ponownie zalogować się na konto Cocospy z własnej komórki i zacząć monitorować informację pojawiającą na pulpicie panelu sterowania.

Plusy i Minusy Aplikacji Cocospy 

Plusy:

 • Cocospy jest bardzo łatwy i intuicyjny w obsłudze;
 • Śledzenie lokalizacji GPS w czasie rzeczywistym i historia lokalizacji/trasy w przeszłości;
 • Aplikacja nie potrzebuje „jailbreakingu” ani „rootowania”;
 • W systemie iOS zdalne instalacje są dziecinnie proste.
 • Stosunek ceny i bardzo dobra jakość tutaj doskonała
 • Pomocny zespół wsparcia. Kompetentne odpowiedzi w ciągu kilku minut.
 • Sieć ma wiele pozytywnych opinii na temat tej usługi. Dlatego możesz zapoznać się i zdecydować, czy to Ci odpowiada jeszcze przed subskrypcją.

Minusy:

 • Nie ma bezpłatnej wersji próbnej;
 • Urządzenia z systemem iOS muszą mieć ważne dane logowania do usługi iCloud;
 • Niektóre funkcje są dostępne wyłącznie dla smartfonów z systemem iOS lub Android.

Wnioski o Cocospy na Zakończenie

Cocospy
9 10 0 1
Ta szpiegowska aplikacja na telefon jest warta użycia, jeśli chcesz śledzić swoje dzieci, partnera lub firmę. Nie wolno jednak używać tej aplikacji do naruszania czyjejś prywatności. Jest to złe zarówno pod względem moralnym, jak i prawnym.  Według mnie funkcje aplikacji są wystarczające, cena jest przystępna, a interfejs użytkownika jest również łatwy w użyciu.
Ta szpiegowska aplikacja na telefon jest warta użycia, jeśli chcesz śledzić swoje dzieci, partnera lub firmę. Nie wolno jednak używać tej aplikacji do naruszania czyjejś prywatności. Jest to złe zarówno pod względem moralnym, jak i prawnym.  Według mnie funkcje aplikacji są wystarczające, cena jest przystępna, a interfejs użytkownika jest również łatwy w użyciu.
9/10
Total Score
Total
0
Shares