Aplikacja mSpy – co to jest? Poznaj mSpy Opinie oraz Funkcje!

Oświadczenie o Afiliacji: AplikacjaSzpiegowska.pl może otrzymać prowizję od zakupów dokonywanych za pośrednictwem naszych linków, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Nasze recenzje są obiektywne i oparte na naszej ocenie produktów i usług. Twoje wsparcie poprzez te linki pomaga nam utrzymać naszą stronę internetową. Dziękujemy za Twoje wsparcie!

mSpy Opinie

Aplikacje szpiegowskie stają się coraz popularniejszym narzędziem do zapewnienia bezpieczeństwa w Internecie oraz szeroko rozumianej kontroli. Pozwalają między innymi na wprowadzenie skutecznej kontroli rodzicielskiej, blokadę określonych aplikacji czy monitorowanie aktywności użytkowników. Wszystko zależy od producenta – każdy program jest w pewnym stopniu różny od alternatyw.

Rynek cyfrowy oferuje dziś wiele. Dzisiaj przyjrzymy się jednej z takich aplikacji. Poznaj mSpy – jest to aplikacja szpiegująca na system Android oraz telefony iPhone. Jej oferta robi naprawdę duże wrażenie, ale o tym więcej napiszemy w dalszych sekcjach. Zobacz jak zainstalować aplikację i dowiedz się jaka jest jej cena. To jak, zaczynamy? Dowiedz się więcej o aplikacjach szpiegowskich!

Najważniejsze Informacje – mSpy

Monitorowanie kontaktów, połączeń telefonicznych, keylogger, lokalizator, analiza historii przeglądania, monitoring mediów społecznościowych.

Android 4 lub wyższy, iOS 7-9.1 (jailbreak) lub wszystkie inne.

1 miesiąc – zł194.59, 3 miesiące – zł333.18, 12 miesięcy – zł555.8.

Nie, demo online.

Nie (ograniczone funkcje).

Jailbreak

Co to Jest mSpy?

Program mSpy to szpiegowska aplikacja na telefon, która idealnie sprawdzi się w przypadku kontroli rodzicielskiej oraz pracowniczej. Pamiętaj, że zgodnie z polskim prawem musisz posiadać wyraźną zgodę dorosłej osoby, by móc ją śledzić. Z tego powodu program możesz bez przeszkód wykorzystywać na przykład w pracy w przypadku, gdy Twoim pracownicy podpisali odpowiednią klauzulę.

Dzięki licznym funkcjom, oprogramowanie pozwoli Ci bez przeszkód zdobyć informacje na temat praktycznie każdego sektora aktywności danej osoby w Internecie. Poznasz między innymi jej kontakty, wysyłane wiadomości czy przeglądane strony www. To jednak dopiero początek tego, co możesz zdziałać dzięki mSpy. Ale o tym później.

Program współpracuje z dwoma najpopularniejszymi systemami operacyjnymi na urządzenia mobilne. Są to następujące gadżety:

 • Urządzenia w systemie Android,
 • Urządzenia działające w systemie operacyjnym iOS.

Z tego powodu możesz zainstalować aplikację praktycznie na każdym telefonie.

Jeżeli chcesz uzyskać dostęp do wszystkich funkcji, które oferuje aplikacja, wymagane będzie rootowanie urządzenia lub jego jailbreak (w przypadku telefonu iPhone). Jeżeli jednak nie chcesz wykonywać tych operacji, będziesz mieć dostęp do podstawowych funkcji.

Aplikacja jest dostępna w przystępnych pakietach cenowych. Różnią się one długością subskrypcji (1-, 3- oraz 12-miesięczna) oraz dostępnymi funkcjami. Masz wybór pomiędzy pakietem podstawowym oraz premium wersja pakietu. Różnią się one dostępnymi funkcjami oraz możliwościami.

Jak Działa Aplikacja mSpy?

Podstawowa zasada działania programu opiera się na modelu nadajnik-odbiornik. W tym przypadku w roli nadajnika występuje śledzony telefon. Po instalacji oraz podłączeniu do Internetu zaczyna on wysyłać dane na połączone konto administratora (osoby śledzącej). Odbiornikiem danych, wysyłanych z urządzenia osoby śledzonej jest Twój telefon lub serwer producenta, na którym gromadzone są uzyskane dane. 

Dzięki wygodnym procesowi połączenia będziesz w stanie odczytać informacje praktycznie w każdym czasie i miejscu. Przejrzysty interfejs, który możesz dodatkowo przetestować na stronie producenta, pomoże Ci z łatwością zorientować się w menu serwisu. Dzięki łatwości użycia mSpy zaskarbiła sobie przychylne opinie wielu użytkowników.

Program na śledzonym telefonie jest w stanie działać w trybie w tle, dzięki czemu jego wykrycie na docelowym urządzeniu jest praktycznie niemożliwe, jeśli użytkownik nie posiada specjalistycznej wiedzy informatycznej. Ograniczone zużycie baterii również nie pozwala łatwo rozpoznać, że dodatkowy program działa na telefonie.

Aplikacja jest w stanie uzyskać dostęp do wielu programów. Dzięki funkcjom, takim jak keylogger, będziesz mieć możliwość odczytania haseł czy treści usuniętych wiadomości. Ponadto program jest w stanie przekazywać informacje na temat aktualnego i historycznego położenia telefonu, dzięki temu z dużym prawdopodobieństwem określić działania danej osoby. W rzeczywistości jest to aplikacja high-tech. A ten fakt pozwala na korzystanie z niego bez większych trudności i dodatkowej wiedzy.

Na Jakich Systemach Działa mSpy?

Producent gwarantuje szerokie wsparcie w zakresie systemów, na których oprogramowanie będzie działać poprawnie. Zgodnie z zapewnieniami dostępnymi na stronie www dostawcy, aplikacja do monitorowania powinna dobrze funkcjonować na wszystkich telefonach, które mają dostęp do Internetu.

W przypadku klienta, który zainstalujesz na telefonie docelowym, program może niepoprawnie działać na urządzeniach zakupionych przed rokiem 2011. Właściwe funkcjonowanie jest gwarantowane przez producenta na wszystkich współczesnych urządzeniach z systemem Android. Lista obejmuje między innymi takie marki jak:

 • Samsung,
 • Huawei,
 • Xiaomi,
 • LG,
 • Motorola.

Oczywiście, nie można też zapomnieć o telefonach iPhone. Dostęp do podstawowych funkcji jest wspierany na wszystkich urządzeniach. Jeśli jednak potrzebujesz wykonać jailbreak, będzie to możliwe na systemach iOS w wersjach 7-9.1.

Posiadane Funkcje

Aplikacja mSpy posiada bardzo wiele przydatnych funkcji z zakresu szpiegowania i kontroli rodzicielskiej. Poznaj najciekawsze z nich!

Monitorowanie Rozmów Telefonicznych i Kontaktów

W dzisiejszych czasach bardzo często korzystamy z telefonu. Z uwagi na niską cenę rozmów wiele osób rozmawia długo i z wieloma osobami. Z tego powodu twórcy aplikacji mSpy zadbali o odpowiednie narzędzia, które pomogą Ci dowiedzieć się co nieco na temat tej sfery aktywności śledzonej osoby. Wszystkie informacje, które otrzymasz na osobistym koncie aplikacji.

Monitorowanie rozmów telefonicznych i kontaktów przydaje się choćby w zakresie kontroli rodzicielskiej. Dzięki tej funkcji będziesz w stanie ocenić, z kim kontaktuje się Twoje dziecko i kto do niego dzwoni. Pozwoli Ci to podjąć na czas odpowiednie kroki, mające na celu zapewnienie dziecku bezpieczeństwa w sytuacji potencjalnego zagrożenia.

Dostęp do Wymienianych Wiadomości SMS

Szpiegowanie SMS to kolejna interesująca funkcja, w którą została wyposażona aplikacja mSpy. Pozwala ona na zapoznanie się z treścią wysyłanych i odbieranych wiadomości tekstowych. Aplikacji niestraszne są też usunięte teksty – dzięki funkcji keyloggera oraz wykonywania zrzutów ekranu będziesz mieć możliwość odtworzenia nawet tego, co technicznie wydaje się nie do odzyskania.

Program umożliwia też łatwe wyszukiwanie po określonych słowach kluczowych. Dzięki temu przefiltrujesz historię wiadomości pod kątem:

 • daty wysłania/otrzymania,
 • nadawcy/adresata wiadomości,
 • wystąpienia zdefiniowanych słów kluczowych.

Dzięki mSpy wiadomości tekstowe nie będą miały już przed Tobą żadnych tajemnic. SMS może być źródłem tajemnic i intryg, więc dostęp do nich będzie bardzo przydatny. Spróbuj otrzymywać takie informacje.

Analiza Położenia Telefonu

Jedną z podstawowych funkcji współczesnych aplikacji szpiegowskich jest ustalenie lokalizacji śledzonego telefonu. Dzięki temu mamy dużą szansę określić, co dzieje się z posiadaczem urządzenia. Wiele osób wykorzystuje tę informację w celach śledzenia.

Co lokalizacja jest w stanie powiedzieć o człowieku? Załóżmy sytuację, w której dziecko mówi rodzicom, że idzie do szkoły. Po godzinie jego mama sprawdza lokalizację telefonu swojej pociechy. Okazuje się, że telefon dziecka nie znajduje się w szkole. Taka sytuacja może świadczyć na przykład o:

 • zagrożeniu dla dziecka (choćby porwanie czy próba wykorzystania),
 • kłamstwie względem rodziców (niewłaściwe towarzystwo, wagary).

Podobnie w przypadku dorosłych – jeśli małżonek twierdzi, że idzie do pracy, a przez kilka godzin jego telefon znajduje się w restauracji czy hotelu, można nabrać uzasadnionych podejrzeń.

Funkcja Keyloggera

Keylogger również stanowi bardzo przydatne narzędzie śledzenia. Jest to program, który rejestruje wszystkie klawisze, z których korzysta właściciel telefonu. Nic się nie ukryje – hasła, dane dostępowe do kont na platformach społecznościowych, wyszukiwania w przeglądarce. Keylogger zapisuje wszystko. Funkcja ta okaże się szczególnie przydatna w połączeniu z wykonanymi w podobnym czasie zrzutami ekranu. 

Dzięki temu z łatwością powiążesz zapisany tekst z jego faktyczną treścią. Będziesz też w stanie podzielić ciągły tekst na poszczególne słowa – nie zawsze między słowami pojawia się znak spacji (login – hasło, wyniki wyszukiwania w przeglądarce). Keylogger mSpy zapisuje też znacznik czasowy przy przechwyconym tekście. Wypróbuj nowe podejście do monitorowania.

Ustawianie Alertów

Znasz już wiele ciekawych funkcji opisywanej aplikacji. Czy jednak zawsze będziesz mieć tyle czasu, by z telefonem w ręce przez długie godziny obserwować zachowanie swojego dziecka? W porządku, z jedną osobą może to być jeszcze możliwe. Wyobraź sobie jednak, że zarządzasz firmą, w której pracuje 150 osób. Teraz monitorowanie ich działań nie będzie takie proste, prawda?

W tym względzie bardzo pomocna okaże się funkcja, pozwalająca na wysyłanie powiadomień po spełnieniu przez śledzoną osobę odpowiednich warunków, ustalonych przez Ciebie. Wystarczy, że przygotujesz kilka scenariuszy oraz – na przykład – określisz pewne słowa kluczowe. Jeśli śledzona osoba wykona określone działanie, otrzymasz powiadomienie i dowiesz się wszystkiego.

Dostęp do Historii Przeglądania

W świecie informatyki można spotkać się z następującym powiedzeniem: „pokaż mi swoją historię przeglądania, a powiem Ci, kim jesteś”. Być może właśnie na Twojej twarzy pojawił się pobłażliwy uśmiech, jednak – wbrew pozorom – w tym krótkim zdaniu tkwi wiele treści.

Historia przeglądania może pomóc Ci w ocenie, czy Twoje dziecko we właściwy sposób korzysta z Internetu. Pozwoli Ci też zobaczyć, czym zajmują się Twoi pracownicy w godzinach pracy. Czytają przydatne materiały, czy może przeglądają prywatnego Facebooka? Odpisują na maile, czy może czytają popularne brukowce? Wypełniają dokumenty, czy oglądają głupie filmiki na YouTube? Z mSpy takie działania z pewnością ujrzą światło dzienne.

Zdalna Kontrola Śledzonego Urządzenia

Śledzenie to nie tylko monitorowanie działań danej osoby. W wielu przypadkach przydatne okaże się też kontrolowanie telefonu na odległość. Kiedy taka funkcja okaże się szczególnie potrzebna? Choćby wtedy, gdy chcesz wykonać zrzut ekranu czy zrobić zdjęcie.

Zdalna kontrola ma też inne zalety. Gdy zgubisz telefon lub ktoś go ukradnie, dzięki zdalnej kontroli będziesz w stanie wykonać na nim zdjęcie przednią kamerą i być może rozpoznać:

 • miejsce, w którym obecnie znajduje się telefonu,
 • osobę, która go aktualnie posiada.

W przypadku ochrony rodzicielskiej ocenisz też towarzystwo swojego dziecka czy aplikacje, z których korzysta. Będzie to bardzo przydatne w zakresie kontrolowania, ile czasu dziecko spędza online. Możesz ograniczyć to zdalnie.

Monitoring Aktywności w Social Mediach

Dziś te konta mogą być miejscami do spraw lub tajnych rozmów. Social media stały się obecnie jednym z podstawowych źródeł rozrywki, inspiracji i wiedzy na temat otaczającego nas świata. Dzięki mSpy będziesz w stanie bez trudu monitorować aktywność śledzonej osoby w popularnych mediach społecznościowych. Lista wspieranych aplikacji obejmuje między innymi poniższe platformy.

Bardzo popularna obecnie aplikacja społecznościowa. Dzięki mSpy ocenisz, czy publikowane przez Twoje dziecko treści lub materiały, które przegląda są wartościowe i odpowiednie. Jeśli nie, z łatwością wprowadzisz pewne ograniczenia. Możesz też ustawić alerty na określone hasła kluczowe lub wyszukiwania. Dzięki programowi żadna wiadomość czy rozmowa na Instagramie nie będzie dla Ciebie tajemnicą.

Większość osób w wieku 15-40 lat posiada obecnie konto na Facebooku. Powiązany z nim komunikator Messenger stanowi jedno z najbardziej wykorzystywanych mediów. Dzięki aplikacji mSpy szpiegowanie Messengera nie będzie stanowić żadnego kłopotu. Będziesz w stanie zobaczyć zarówno treść każdej wymienionej wiadomości, jak i zapoznać się ze szczegółami połączeń telefonicznych.

Trudno o przykład innej aplikacji, która w tak krótkim czasie zyskała tak wielką popularność. Wiele młodych osób korzysta obecnie z TikToka, z tego powodu wykorzystanie mSpy do śledzenia zachowań Twoich dzieci wydaje się rozsądnym posunięciem. Zobaczysz między innymi oglądane multimedia oraz ciekawe informacje, które pomogą Ci skutecznie chronić swoje pociechy.

Aplikacja mSpy – Pakiety Cenowe

Oprogramowanie jest dostępne w kilku pakietach. Cena poszczególnych opcji:

 • 1 miesiąc – zł194.59
 • 3 miesiące – zł333.18
 • 12 miesięcy – zł555.84

Na stronie producenta możesz też przetestować działanie programu w darmowej wersji demonstracyjnej. Cena tej serii jest uważana za średnią na rynku w tej niszy. Możemy zacząć od miesięcznego pakietu i sprawdzić, czy to Ci odpowiada.

Wsparcie Techniczne

Producent programu mSpy gwarantuje dostęp do pomocy technicznej. Możesz liczyć zarówno na wsparcie zespołu ekspertów w dziale wsparcia, jak i możliwość kontaktu mailowego. Na stronie poświęconej programowi umieszczono dane kontaktowe do działów:

 • sprzedaży,
 • pomocy technicznej,
 • rozliczeń,
 • prasowego,
 • partnerskiego.

Na stronie znajduje się też odrębna sekcja, w której trafisz na odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ). Pomogą Ci one rozstrzygnąć wątpliwości, które najczęściej pojawiają się w pytaniach użytkowników aplikacji.

W skład oferty wchodzi również blog mSpy, na którym regularnie pojawiają się nowe teksty z zakresu kontroli rodzicielskiej i śledzenia. Jeśli chcesz zdobyć nieco wiedzy z różnych perspektyw, polecamy zapoznanie się z opiniami użytkowników na temat aplikacji, dostępnymi również w innych niezależnych źródłach.

Jak Zainstalować Aplikację i Jak Korzystać z mSpy?

Technologia jest na dobrej drodze. Wiesz już, że aplikacja mSpy to potężne narzędzie. Jak jednak w pełni wykorzystać jego potencjał? Jak zainstalować program na telefonie? Poznaj rozwiązanie!

Jak Zainstalować Program na Telefonie iPhone?

Jak wiesz, mSpy to oprogramowanie szpiegowskie na iPhone oraz Androida. Aby zainstalować program na iOS wykonaj poniższe etapy:

 1. Wejdź na stronę producenta i zarejestruj się w systemie za pomocą formularza.
 2. Wybierz rodzaj urządzenia, które chcesz śledzić. W Twoim przypadku będzie to telefon z iOS.
 3. Wybierz subskrypcję, z której chcesz korzystać.
 4. Dokonaj transakcji.
 5. Rozpocznij instalację. W trakcie procesu pojawi się okienko z pytaniem o dane dostępowe śledzonej osoby do serwisu iCloud.

Cały proces może trwać ok. 10-20 minut, jeżeli więc nie masz tyle czasu, nie zalecamy instalacji. Jak pokazuje praktyka i testowanie tej usługi, wszystkie procesy są racjonalnie łatwe i zrozumiałe.

Jak Zainstalować Aplikację na Androidzie?

Instalacja mSpy na telefonie z systemem Android jest bardzo prosta. Na razie, aby zacząć korzystać z technologii, trzeba mieć trochę dodatkowej wiedzy. Opisują ją poniższe kroki:

 1. Wybierz swoją subskrypcję. Dokładna oferta została szczegółowo opisana powyżej.
 2. Wyłącz zabezpieczenie Play Protect w Sklepie Play.
 3. Pobierz program instalacyjny. Będziesz w tym celu potrzebować linku, który otrzymasz po sfinalizowaniu płatności za wybrany pakiet.
 4. Zainstaluj aplikację mSpy. Program zapyta o zgodę na dostęp do danych zapisanych na urządzeniu – jeśli chcesz korzystać z aplikacji, wyraź zgodę.
 5. Rozpocznij monitorowanie!

Cały proces jest bardzo prosty, prawda? Aplikacje szpiegowskie na Androida nie powinny być zbyt skomplikowane. Zacznij teraz!

Wady i Zalety Aplikacji

Aplikacja mSpy przekonuje do siebie bogatą ofertą oraz profesjonalizmem. Mało który program może się pochwalić choćby całodobowym wsparciem technicznym czy blogiem. Ale mSpy to nie tylko to. Poznaj najpopularniejsze zalety, na które zwraca uwagę producent oraz wielu zadowolonych użytkowników.

Zalety:

 • duży zakres funkcjonalności,
 • wsparcie techniczne,
 • duża baza wiedzy oraz regularnie rozwijany blog,
 • kompatybilność z systemami Android oraz iOS,
 • prosta rejestracja i logowanie.

Wady:

 • niektóre telefony wymagają rootowania oraz jailbreaku, by uzyskać dostęp do wszystkich funkcji,
 • dla niektórych osób dość wysoka cena na mSpy.

Przed użyciem można również przeczytać opinie od osób, które już wypróbowały MSPY. Pomoże to uzupełnić ogólny obraz aplikacji.

Podsumowanie

mSpy
8 10 0 1
Wiesz już zdecydowanie więcej na temat aplikacji szpiegowskich – jak działa mSpy, co oferuje, znasz też mSpy opinie. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi opiniami, ponieważ wybór odpowiedniego programu do szpiegowania to ważna decyzja. Z naszej strony życzymy powodzenia i trzymamy kciuki, by niebezpieczeństwa Internetu trzymały się od Ciebie z daleka!
Wiesz już zdecydowanie więcej na temat aplikacji szpiegowskich – jak działa mSpy, co oferuje, znasz też mSpy opinie. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi opiniami, ponieważ wybór odpowiedniego programu do szpiegowania to ważna decyzja. Z naszej strony życzymy powodzenia i trzymamy kciuki, by niebezpieczeństwa Internetu trzymały się od Ciebie z daleka!
8/10
Total Score
Total
0
Shares